Acilde Acillik Olan Doktora Sağlık Müdürü “Geçmiş Olsun” Dedi

Acilde Acillik Olan Doktora Sağlık Müdürü “Geçmiş Olsun” Dedi

Çocuk Acil Servisinde yoğunluk nedeniyle yemek yiyemeyip atak geçirdiği öne sürülen diyabet hastası doktoru, İZMİR İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M.Emre Erkuş geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

İzmir’de Hekimler Yoğunluktan Tuvalete Dahi Gidemiyor

Son yaşanan grip salgını sağlık personellerini de perişan etti. Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi Çocuk Acil Servisinde nöbet tutan Dr. Uğur Dalbaşı, nöbeti sırasında aniden fenalaştı. Nöbet gecesinde arkadaşlarıyla birlikte 400’e yakın hasta bakan doktorun diyabet hastası olduğu, insülin yaptıktan sonra yoğunluk nedeniyle yemeğini yiyemediği ve bu yüzden fenalaştığı öne sürüldü. Olayın ardından açıklama yapan İzmir Tabip Odası Başkanı Dr. Süleyman Kaynak, “Hekimler bırakın nöbetlerinde yemek yemeyi, tuvalete dahi gidemiyor” diyerek tepkisini dile getirdi.

Sağlık Müdürü Dr. Emre Erkuş, Nöbetinde Nöbet Geçiren Doktoru Ziyaret Etti

İzmir Buca Seyfi Demirsoy E.A.H İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. M. Emre Erkuş ve Hastanemiz Başhekimi Prof.Dr. M. Yekta Öncel, hastanenin Acil Servisi’nde nöbeti sırasında rahatsızlanması nedeniyle Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yatırılan Dr. Uğur Dalbaşı’nı ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerinde bulunan Dr. Erkuş doktorun genel durumunun iyi olmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Doktorun fenalaşması ile ilgili bir açıklama yapılmadı. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir