AgeSA, Brandon Hall Ödülleri’nden ikisini aldı

AgeSA, Brandon Hall Ödülleri’nden ikisini aldı

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektöründe faaliyet gösteren AgeSA, insan kaynakları alanında dünyanın en prestijli ödül programlarından olan Brandon Hall’un “2021 İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri”nden 2’sini kazandı. LiderSEN yetenek programıyla “En İyi Liderlik Gelişim Uygulamaları” kategorisinde altın ödülün sahibi olan şirket, Next@Work programıyla da “Kriz Dönemlerini En İyi Yönetenler” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

İnsan Kaynakları alanındaki başarıların ödüllendirildiği küresel ödül programı olan Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri sahiplerini buldu.

AgeSA Hayat ve Emeklilik, son dönemde geliştirdiği yenilikçi ve çalışana değer katan projeleriyle Brandon Hall Mükemmeliyet Ödülleri tarafından 2 ayrı ödül alarak insan kaynakları alanındaki başarısını tescilledi.

“Pandemiye rağmen projeler geliştirmeye devam ettik”

Ödüllerle ilgili açıklamalarda bulunan AgeSA İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, “AgeSA olarak pandemiye ve zorlu koşullara rağmen projeler geliştirmeye ve gelişmeye devam ettik.

Aynı zamanda çalışma arkadaşlarımız için de hayatı kolaylaştıran yöntemler geliştirmek üzerine odaklandık.

Ödül kazanan programlarımızdan LiderSEN, AgeSA’nın dinamiklerine hızla uyumlanan bir yetenek yönetimi anlayışı olarak benimsenerek oluşturuldu. Deneyerek öğrenme metodu ve simülasyonlarla güçlendirilen bir yetenek programı oluşturduk.

Yetenekleri geleceğe hazırlayan bir çalışma kültürü yaratma stratejisiyle hareket ettik. Bir diğer ödül kazanan programımız olan Next@Work programındaysa değişen dünya dinamiklerine ve pandemi koşullarına hızla adapte olmaya çalıştığımız bir projeydi.

Program ile çalışanlarımızın talep ve beklentilerini dinleme fırsatı elde etmiştik. Bu çabalarımızın ödüllerle sonuçlanması mutluluk verici.

Brandon Hall gibi insan kaynakları alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden gösterilen Mükemmellik Ödülleri’nden ödüllerle döndüğümüz için gurur duyuyoruz” dedi.

“Kaynak Sigorta Medya”

"BULTEN360"

 

 

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir