Bayram Tulumbanızı Nasıl Alırdınız?

Bayram Tulumbanızı Nasıl Alırdınız?

Osmanlı Tulumbacısı – Ostu Gıda ise geçmişten günümüze tatlı bir bağ kuran tulumbayı geleneksel reçetesine sadık kalarak ve günümüz damak tadına hitap ederek üretiyor, kendi imzalarını taşıyan çeşitleriyle de soframıza konuk ediyor. 

Bayram sofralarının vazgeçilmezi, bayram ziyaretlerinin en leziz hediyesi. Tabii ki tulumba tatlısından bahsediyoruz. Osmanlı Tulumbacısı – Ostu Gıda, 15 yıllık tecrübesiyle, Osmanlı sevgi ve kültüründen aldıkları ilham ile sarayın müstesna tatlısı tulumbayı glikoz ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan yeni, eşsiz birer keyif lokmasına dönüştürüyor, sofranızı bir lezzet şölenine çeviriyor.

Geleneksel reçete ile günümüz damak tadı bir araya gelirse;

Osmanlı Tulumbacısı – Ostu Gıda, geleneksel yöntemler ile hazırlanan sade tulumbanın yanı sıra, alışılmışın dışında bir tat arayanlar içinse çikolatalı, kahveli, frambuazlı, fıstıklı, karamelli ve tarçınlı tulumba seçenekleriyle adeta damağınız bayram ediyor.

Bu bayram seçiminiz hangi çeşidinden olursa olsun kahvenizin yanında tadına doyum olunmayacak bir tulumba sizi bekliyor. “Kaynak: gastronomi:”

"Bulten360.com"

 

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir