Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile tatil her mevsim devam ediyor 

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences ile tatil her mevsim devam ediyor 

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences her dönem tatil yapmak isteyen misafirlerine kısa ve uzun dönem kiralama opsiyonları sunuyor.  

Uluslararası otel zinciri Marriott grubunun The Luxury Collection markası ve Büyükhanlı Kardeşler grubunun inşaat kalitesinin birleşimiyle meydana gelen Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences, Bodrum’un keyfini her mevsim yaşamak isteyen misafirlerin tatillerini ev konforunda geçirmeleri için her türlü ihtiyaçlarını karşılıyor. Kısa ve uzun dönem kiralama opsiyonlarının yer aldığı Caresse The Residences-Bodrum, misafirlerine bahçe ve deniz manzaralı rezidans seçeneklerinin yanı sıra misafirlerine özel plaj imkanı da sunuyor.

Sade, şık ve eklektik detayları ile zamansız bir tasarım dilinin Bodrum’un göz alıcı manzarası ile buluştuğu Caresse The Residences-Bodrum, 1+1 120 m²’den, 5+2 480 m²’ye kadar bahçeli ve teraslı 7 farklı tip 64 rezidans’da kısa ve uzun dönem kiralama opsiyonları bulunuyor.

Caresse The Residences-Bodrum’un ev sahibi ve kiracılarının, tüm otel concierge hizmetlerinden faydalanmalarını sağlayan özel “Caresse Privee” program ayrıcalıkları da misafirlerini bekliyor.

Caresse The Residences-Bodrum’un ev sahibi ve kiracıları, Caresse Bodrum’un misafirlerine sunduğu ayrıcalıklardan da yararlanabiliyorlar.

Caresse Bodrum, dünyaca ünlü marka iş birlikleri ile misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı tatil deneyimini gastronomi alanında da yaşatmaya devam ediyor. Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar Beach, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye uzanan konseptiyle benzersiz bir deneyim sunuyor.

Yunanistan’ın Paros adasının ikonik ve en leziz deniz ürünü restorantlarından Barbarossa Restaurant, şefin özel yorumu ile hazırlanan yerel deniz mahsülleri, birbirinden lezzetli mezeleri ve eşsiz gurme şarap seçeneklerinden oluşan menüsüyle misafirlerini ağırlıyor.

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, sade ve şık bir dizayna sahip 6 adet terapi odası ile misafirlerine hizmet veriyor.  1700 metrekarelik alana sahip spa, tatil için benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve yüksek eğitimli terapistler tarafından gerçekleştirilen kapsamlı bir tedavi yelpazesi ile misafirlere canlılık katıyor.

Vakkorama, Vakko Mare, Vakko Patisserie, Bee Goddess, Jacadi Paris, Samsara, Sylvan STEM, ve Le Petit 100 gibi lüks markalarının da yer aldığı Caresse Bodrum, misafirlerinin ihtiyaç duyabileceklerini her türlü imkanı sunuyor.

-Bulten360-

 

 

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir