fbpx
Perşembe, 21 Eylül, 2023
spot_img
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

Cem Yılmaz’a Hasan Kaçan’dan destek: “Adam yardımını yapmış. Hem de iyi bir yardım”

Cem Yılmaz’a Hasan Kaçan’dan destek: “Adam yardımını yapmış. Hem de iyi bir yardım”

Ünlü karikatürist ve oyuncu Hasan Kaçan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla Cem Yılmaz’a destek verdi. Twitter’da ‘Yazıklar olsun Cem Yılmaz’ etiketi açılmasına karşı çıkan Hasan Kaçan, “Doğru yapılmıyor. Adam yardımını yapmış. Hem de iyi bir yardım” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz'a Hasan Kaçan'dan destek: "Adam yardımını yapmış. Hem de iyi bir yardım"

Hasan Kaçan dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Hasan Kaçan, Elazığ depreminin ardından sessiz kaldığı gerekçesiyle “Yazıklar olsun Cem Yılmaz” etiketi açılmasına karşı çıkarak Cem Yılmaz’ı savundu.

“SESSİZ BİR YARDIMI TERCİH ETMİŞ”

Cem Yılmaz ile ilgili sosyal medyadaki olumsuz paylaşımlara tepki gösteren Hasan Kaçan, “Doğru yapılmıyor. Ben de bildiğimi söyleyeyim. Adam yardımını yapmış. Hem de iyi bir yardım. ‘Yardımı gözümüze mi sokuyorsun’ demeyin diye sesini çıkarmıyor. Doğruya doğru. Elini taşın altına koyan herkese teşekkür ederiz. Bir insanın seveni çok olunca sitem edeni de çok olur. Cem Yılmaz’dan ‘Geçmiş olsun’ mesajı iyi olurdu. Ama kendisi sessiz yardımı tercih etmiş. Neticede, bir ve beraber olunması gereken günlerde ayrılık, gayrılık olmaz” ifadelerini kullandı.

hasankaçan"Mynet"
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_imgspot_imgspot_img
SİZİN İÇİN SEÇİLENLER
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

ÖNE ÇIKANLAR