fbpx
Perşembe, 21 Eylül, 2023
spot_img
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

Faik Öztrak: “Soruyu cevaplaması gereken başkaları”

CHP Sözcüsü Faik Öztrak’tan İdlib’den gelen acı haberin ardından açıklama

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, İdlib’den gelen acı haberin ardından yaptığı açıklamada “TBMM’yi bugün kapalı oturuma çağrıyoruz. Soru almayacağım, soruyu cevaplaması gereken başkaları” dedi.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak'tan İdlib'den gelen acı haberin ardından açıklama

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Parti Genel Merkezi’nde İdlip konusundaki gelişmelere ilişkin gece yarısı gerçekleşen olağanüstü değerlendirme toplantısının ardından açıklama yaptı. CHP Sözcüsü Öztrak, yaptığı açıklamada, “İdlib’ten gelen acı haberler kalbimizi dağladı. İdlib’de durum son derece ciddi ve endişe verici. Hatay Valisi’nin yaptığı açıklamalardan İdlib’de çok sayıda şehidimizin ve yaralıların olduğu anlaşılmaktadır. Milletçe büyük bir üzüntü içindeyiz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, şehitlerimizin kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz” diye konuştu.

Öztrak, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Genel Başkanımızın başkanlığında Merkez Yönetim Kurulumuz toplantısına devam ediyor. Genel Başkanımızın günlerdir söylediği gibi, Suriye de, Libya da, İdlib de Mehmetçiğimizin tek bir tırnağı dahi etmez. Türk ordusu, TBMM’nin ordusudur. Onlarca şehidimiz varken TBMM’nin buna sessiz kalmasını beklemememiz gerekir. Bu nedenle CHP olarak konuyu görüşmek üzere yarın TBMM’yi kapalı oturumla toplantıya çağırıyoruz. Bugün soru almayacağım, soruyu cevaplaması gereken başkaları”

"Mynet"
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_imgspot_imgspot_img
SİZİN İÇİN SEÇİLENLER
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

ÖNE ÇIKANLAR