KATERİNA EKŞİOĞLU  MİLANO MODA HAFTASI’NDA

KATERİNA EKŞİOĞLU  MİLANO MODA HAFTASI’NDA

Zarif ve şık tasarımları ile Türk moda dünyasının değerli markaları arasında yer alan Katerina Ekşioğlu, bu yıl 19-25 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Milano Moda Haftası’na katılıyor. Bu yılki moda haftasına katılan Türk markalar arasında yer alacak olan Katerina Ekşioğlu, 24 Eylül Pazar günü düzenleyeceği defile ile Fall/Winter 2024 koleksiyonunu Milano Moda Haftası’nda tüm dünyadan gelen moda severlere tanıtacak.

Milano Moda Haftası’nın yurt dışındaki ilk defilelerinin olduğunu ve bu yüzden heyecanlı olduğunun altını çizen Katerina Ekşioğlu, uzun süreden beri bu defileye katılmayı arzuladığını belirtti. Ekibiyle birlikte kısa sürede sıkı bir çalışma ile 12 parçalık Fall/Winter 2024 koleksiyonunu hazırladıklarını belirten Ekşioğlu, yeni koleksiyonunu Milano Moda Haftası’nda ilk kez sergileyecek olmanın gururunu ayrıca yaşadığını da belirtti.

Kurulduğu ilk günden beri kendine has detaylara koleksiyonlarında yer veren ve beğeni toplayan Katerina Ekşioğlu’nun Fall/Winter 2024 koleksiyonu modaseverler tarafından merakla bekleniyor.

Bulten360

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir