Kütahya Porselen, Şık Sunumlara İmzasını Atan Koleksiyonlarıyla Zuchex’te Yerini Alıyor

Kütahya Porselen, Şık Sunumlara İmzasını Atan Koleksiyonlarıyla Zuchex’te Yerini Alıyor

Kütahya Porselen, 14 Eylül’de Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde “İlk Gören Sen Ol” mottosuyla kapılarını açacak olan Zuchex 33. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda en yeni ve prestijli koleksiyonlarını vitrine çıkaracak. 

Küresel ev ve mutfak eşyaları sektörünün dünya çapındaki sayılı fuarlarından birisi olan Zuchex, 14-17 Eylül tarihlerinde, “İlk Gören Sen Ol” mottosuyla gerçekleştirilecek.

 

Firmaların yeni dekorasyon tasarımlarını ve koleksiyonlarını sektörün beğenisine sunacağı dev organizasyonda Kütahya Porselen; HoReCa, perakende ve ihracat kanallarına yönelik inovatif, fonksiyonel ve çağdaş koleksiyonları ile yerini alacak.

 

Kütahya Porselen; Minas, Wellington, Soft, Panio gibi en yeni koleksiyonları, Bevel ve Corendon koleksiyonunun yeni üyeleri ve tarz sahibi diğer koleksiyonları ile ziyaretçilerini Salon 8’de yer alan C10 / C12 standında ağırlayacak.  Fuar kapsamında bu sene ilk defa düzenlenecek olan ve alanında uzman konuşmacıların yer alacağı  ZuchXTalks etkinliğinde, Kütahya Porselen Tasarım ve Strateji Geliştirme Müdürü Şenol Duman 16 Eylül Cumartesi günü saat 14.20’de “Kütahya Porselen’de Stratejik Tasarım” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek.

“Hayatın En Güzel Yerinde” Kütahya Porselen

Tasarımlarıyla dünya mutfaklarına imzasını atan, kahvaltılardan en güzel davet sofralarına hayatın her anında kullanılabilecek, işlevselliği estetik ile buluşturan koleksiyonları tüketiciye sunan Kütahya Porselen’in yeni koleksiyonlarından biri Minas. Kütahya Porselen’in kare ürün gamına eklediği Minas koleksiyonu, sadelik ve zarafetin mükemmel bir birleşimini sunan yeni nesil kare formlarıyla dikkat çekiyor. Çağdaş tasarımın bir örneği olan, inceliği ve ışık geçirgen yapısıyla öne çıkan Minas, altın ve platin file detayları ile modern ve zarif sofraların vazgeçilmezi olacak.

Eşsiz Bir Deneyim: Panio

Kütahya Porselen’in HoReCa sektörünün ihtiyaçlarını gözeterek hazırladığı koleksiyonlarından biri olan Panio da fuarda katılımcılarla buluşacak. Ses dalgalarının oluşturduğu titreşimlerden esinlenerek tasarlanan koleksiyon, yemeğe sessiz bir senfoninin eşlik ettiği hissi ile kullanıcıya eşsiz bir yemek deneyimi sunuyor.

Yeni Nesil Tasarım Örneği: Wellington

Kütahya Porselen’in yeni nesil teknolojiler ile gerçekleştirdiği inovatif çalışmalarının bir örneği olan Wellington koleksiyonu, HoReCa sektörü için geliştirildi. Yeni nesil tasarım uygulama metotlarından parametrik tasarım metodu kullanılarak tasarlanan Wellington, özgün ve bir o kadar işlevsel.

Fuarda iki farklı dekorla sunulacak Wellington, kendinden rölyefli krem rengi ve siyah mat ürün üzerine kabartmalı beyaz desenli dekoru ile görücüye çıkacak. Farklı renk tonları ile kullanıcıların kendi tarzlarını yansıtacakları kombinasyonlar yapmasına olanak veren Wellington, teknolojinin sofra trendlerine bir yansıması niteliğinde.

Sofralarda Renk Harmonisi: Soft

İç ve dış yüzeyi farklı olmak üzere iki farklı sır uygulamasının kullanıldığı, renklerin harmonisini sofralara taşıyan Soft koleksiyonu, modern ve yalın tasarımında şıklık ve fonksiyonelliği birleştiriyor. Geniş bir kullanım alanı sunan Soft, tek tabakta bir araya getirdiği renklerin uyumu ile sunumlara farklılık katıyor.

Yalın, İşlevsel ve Ödüllü Tasarım: Bevel

Kütahya Porselen’in,  Finlandiya’nın yaratıcı tasarım ofislerinden Pentagon Design iş birliği ile hazırladığı ödüllü koleksiyonu Bevel, siyah mat sırrın kullanıldığı yeni rengi ile kullanıcılara sade ve bir o kadar estetik sofralar kurmayı vadediyor.

Zamansız Koleksiyonlar

Ürün ve desen çeşitliliğiyle, farklı mutfaklar için sayısız sunum imkânı sağlayan Corendon koleksiyonu, ilhamını doğadaki renklerden ve dokulardan alıyor. Koleksiyon, üretimi esnasında sürdürülebilir çözümler kullanılmasıyla da öne çıkıyor. Yeni renkleri ve desenleri ile Corendon, sofralara derinlik katmak isteyenleri bekliyor.

Birbirinden özel yeni koleksiyonlarının yanı sıra yepyeni bir yemek deneyimi sunan Gyoza, bunlara ek olarak Forza, Mammi, İnci, Porflame, Crouton;  kahve kategorisinde Crash, Favo ve bunun gibi diğer koleksiyonları da Kütahya Porselen’in standında yer alacak.

-bULTEN360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir