LEYLA DEMİR-EMRE KUNDA SKANDALI BÜYÜYOR!

LEYLA DEMİR-EMRE KUNDA SKANDALI BÜYÜYOR!

Influencer Leyla Demir ile futbolcu Emre Kunda arasındaki savaş büyüyor. İki ünlü isim arasındaki olay, basından iş dünyasına, öğrenciden ev kadınına, toplumun her kesimini adeta taraftarı haline getirmiş durumda. Bir yanda binlerce kişi tarafından maruz kaldığı linçe boyun eğmeyerek ismini ve itibarını korumaya çalışan @demirdenleyla, diğer yanda danışmanlarının zoruyla bir bağış kampanyası düzenleyen ve aradığı desteği yeşil sahada bulan Kunda… Gelişmeler GAİN’de! 

 

#Etkileyici’nin 3 ve 4’üncü bölümleri Pazar günü yayınlandı. Linç kültürüne ve şiddetin görünmeyen yüzüne dair nokta atışı detaylar, toplumun güvenini kazanmak için yapılan kimi zaman samimi, kimi zaman mecburi hamleler, iki genç insanın geçmişinden bugüne taşıdığı karanlık gerçekler ve çok daha fazlası ile #Etkileyici yine tartışma yarattı.

 @demirdenleyla geçtiğimiz haftaki avukat görüşmesi sırasında yaptığı yayınla herkesin desteğini yeniden kazanmıştı. Ancak bu, temsilcisi olduğu ruj markası ile işbirliklerini sürdürmeye yetmedi ve markanın güvenin kazanıp birlikte planladıkları lansman partisinin iptalini engelleyebilmek için Leyla’nın yaratıcılığını kullanması gerekti. Hazırladığı video ile binlerce kadının katıldığı bir hareket başlatmayı başaran ünlü influencer, Emre Kunda cephesinin son andaki hamlesiyle yine şaşkına döndü. 

 

Emre Kunda ise iletişim danışmanlarının yönlendirmesiyle, Leyla’nın tarafını tutan kadınların güvenini tekrar kazanmak için bir bağış kampanyası başlattı. Gönülsüz bir şekilde katıldığı kampanyanın beklenen sonucu vermesinin yanı sıra Kunda, büyük maçta son anda attığı golle de taraftarın gözünde adeta efsaneleşmeyi başardı. Ancak babasıyla yaşadığı gergin dakikalar geçmişine ışık tutarken, biraz erken gelen “kutlama” partisinde yaşananlar da, ünlü futbolcunun tarafında hayatın o kadar da parlak olmayabileceğini gösterdi. 

 

Aslıhan Malbora ve Bertan Asllani’nin başarılı oyunculukları, her olayın bambaşka sonuçlar doğurduğu çok katmanlı senaryosu ve özgün görselliği ile #Etkileyici kısa sürede GAİN izleyicisinin favorileri arasına girmeyi başardı.

 

Her Pazar GAİN’de iki bölüm halinde yayınlanan dizinin yönetmenliğini Hande Türkel’in, yapımcılığını Murat Cemcir’in üstleniyor. Çarpıcı senaryosu ise Murat Kepez ve Zeynep Koçak imzasını taşıyor. 

 

Paylaşılamayan bir sosyal medya hikayesi 

Etkileyici, ismi popüler futbolcu Emre Kunda ile bir skandala karışan influencer Leyla’nın, toplum ve basın tarafından linçe uğramasını konu ediniyor. Emre Kunda’nın geri adım atmamasıyla büyüyen olaylarla haksızlığa uğrayan Leyla, yaşadığı linç karşısında korkup geri adım atmayarak kendi bildiği yolu savunuyor ve toplumun ona dayattığı kadın rollerini reddederek kendi tarzında mücadele etmeyi seçiyor. 

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir