Modanın Minimalist Sesi Calvin Klein Şimdi Saat&Saat’te

Modanın Minimalist Sesi Calvin Klein Şimdi Saat&Saat’te

Küresel, ikonik moda markası Calvin Klein’ın kusursuz tasarımı ve modern duruşuyla göz alan birbirinden şık ürünleri, artık Saat&Saat mağazalarında satışa sunuluyor.

Saat&Saat, şimdi de 50 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdüren, dünyaca ünlü moda markası Calvin Klein’ın distribütörlüğünü üstleniyor. Günlük temel ihtiyaçları bir ikon haline dönüştürmeyi başaran Calvin Klein,  zamansız modelleri, minimalist tarzı ve modern çizgisiyle ön plana çıkmayı başarıyor. Yaşı ne olursa olsun genç, modaya duyarlı, kaliteli ve stil sahibi kişilere hitap eden Calvin Klein, artık Saat & Saat mağazarlarında müşterileriyle buluşacak. Dikkat çeken tasarımlara sahip Calvin Klein takı ve saat koleksiyonları,  aynı zamanda markanın çekici ve estetik DNA’sını da yansıtıyor. Calvin Klein’ın her biri ikon olmaya aday, kusursuz tasarıma sahip birbirinden şık modelleri şehirli, modern kadın ve erkeklere hitap ediyor.

Calvin Klein takı ve saat koleksiyonlarına Saat&Saat mağazalarından ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşabilir, online siparişlerinizde hızlı teslimat, hediye paketi ve kolay iade opsiyonlarından faydalanabilirsiniz

Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir