Mutfaklarda pratik dekorasyon önerileri: Günsan Elektrik Eqona ile rahatlık ve tasarımı buluşturuyor

Mutfaklarda pratik dekorasyon önerileri: Günsan Elektrik Eqona ile rahatlık ve tasarımı buluşturuyor

Hayal ettiklerinizi ihtiyacınız doğrultusunda özgün ve özel tasarımlarıyla yaşanabilir hale getiren Günsan Elektrik, mutfakta hem rahatlık hem de tasarımı öne çıkarıyor. Eqona Pratik serisindeki Telefon Tutucu, Anahtarlık, Notluk ve Saat ve Dereceli Anahtar ile değerli anlarınıza ortak oluyor.

Teknolojik avantajları tasarımla buluşturarak yaşam alanlarında değer yaratan Günsan Elektrik, mutfaklarda Eqona Pratik serisi ile kalite, konfor ve tasarımı bir arada sunuyor. Her aşamada kullanıcıların ihtiyaçlarını dinleyen Günsan Elektrik,   Eqona Pratik serisinde yer alan Telefon Tutucu, Anahtarlık, Notluk ve Saat ve Dereceli Anahtar ile pratiklik anlayışını yeniden yorumluyor.

Tek seri birçok çözümle geliyor 

Eqona Pratik serisi ürünler, sahip oldukları yaratıcı dokunuşlar ile standart elektrik anahtarlarının çok daha ötesine geçiyor. Günsan Elektrik, Telefon Tutucu Anahtar ile üzerinde yer alan sabit alan sayesinde telefon şarj edilirken telefonu koyacak yer bulma sorununu ortadan kaldırıyor. Anahtarlık Priz, unutkan aile bireylerinin anahtarlarının yerini kolayca bulmasına yardımcı oluyor.   Saat ve Dereceli Anahtar, üzerinde bulunan LED göstergesi sayesinde oda sıcaklığı ve saat hakkında anlık bilgi veriyor. Notluk, ışık anahtarının altında bulunan notluğuyla hatırlanması gereken detayların yazıldığı notları her daim göz önünde tutuyor

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir