• bitcoinBitcoin (BTC) $ 51,543.00 0.81%
 • ethereumEthereum (ETH) $ 2,989.25 1.51%
 • tetherTether (USDT) $ 0.999798 0.05%
 • bnbBNB (BNB) $ 382.61 1.96%
 • solanaSolana (SOL) $ 103.71 2.31%
 • xrpXRP (XRP) $ 0.547100 1.93%
 • usd-coinUSDC (USDC) $ 1.00 0.02%
 • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.086114 1.23%
 • tronTRON (TRX) $ 0.137326 0.8%
 • matic-networkPolygon (MATIC) $ 0.998833 0.5%
 • shiba-inuShiba Inu (SHIB) $ 0.000010 0.64%
 • litecoinLitecoin (LTC) $ 70.59 2.75%
 • binance-usdBUSD (BUSD) $ 1.00 0.02%

Philips Markası Yeni Türk Kahvesi Makinesini Kahveseverlerin Beğenisine Sunuyor

Philips Markası Yeni Türk Kahvesi Makinesini Kahveseverlerin Beğenisine Sunuyor

Dünyanın dört bir yanında yetişen farklı kahveleri, Türkiye’de en lezzetli şekilde tüketiciyle buluşturan Philips markası, şimdi de Türk kahvesini, yeni Philips Türk Kahvesi Makinesi ile dünyaya yaymaya hazırlanıyor.

Versuni, yeni Philips Türk Kahvesi Makinesi’ni, kahve tutkunlarının beğenisine sunuyor. Philips kalitesi ve kahve konusunda uzmanlığı, yeni Philips Türk Kahvesi Makinesinde buluşuyor.

Philips Türk Kahvesi Makinesi közde pişirme özelliği sayesinde özellikle geleneksel Türk kahvesi sevenlere hitap ediyor.  Ayrıca, tek seferde 4 fincan kahve sunma kapasitesiyle hem pratik hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Yeni Philips Türk Kahvesi Makinesi dokunmatik kontrol paneli ve taşma önleyici sensörleri sayesinde de rahat ve güvenilir bir kullanım sunuyor.

Şık ve kullanışlı tasarımı ile dikkat çeken Philips Türk Kahvesi Makinesi, evde Türk kahvesi keyfini bir ileri boyuta taşımaya hazırlanıyor.

Konuyla ilgili Versuni Pazarlama Lideri Nil Şahinbaşoğlu: “Bu topraklar için oldukça kıymetli bir hazine niteliği taşıyan Türk kahvemiz, UNESCO tarafından da “İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası” olarak kabul görüyor. Bu kıymetli hazinenin tüm dünyada kutlandığı 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü’nde ise Philips markamızla yeni Türk Kahvesi Makinemizi kahveseverlerle buluşturduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz. Faaliyet gösterdiğimiz pazarlar ile de kıyasladığımızda Türkiye, Versuni ekosisteminde öncü ve lider konumda yer alıyor. Bu vesileyle; Türk kültürü için önemli bir miras olan Türk kahvesinin de evlerde en iyi şekilde deneyimlenmesi için çok titiz davrandık ve Philips Türk Kahve Makinesi’ni tüketiciyle buluşturduk. Versuni olarak hedefimiz ise dünyanın dört bir tarafındaki tüketicileri bu eşsiz lezzetle buluşturmak” şeklinde konuştu.

 

Versuni Hakkında

Versuni’nin misyonu evleri yuvaya dönüştürmektir. Şirkete göre bir yuva, bir evden daha fazlasıdır. 900’den fazla patente sahip olan Versuni’nin portföyü mutfak aletleri, kahve, hava, giysi ve zemin bakımını kapsamaktadır. Philips markası altındaki ürünler arasında Philips Airfryer, Philips Espresso Makinesi LatteGO, Philips Azur Buharlı Ütüler, Aqua Trio kablosuz ıslak & kuru süpürge, Philips robot süpürgeler ve Philips Marathon torbasız süpürgeler bulunmaktadır. Diğer markaları şunlardır: Saeco, Gaggia, Preethi, Philips Walita, L’OR Barista ve Senseo®. Versuni’nin merkezi Amsterdam’dadır ve 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren dünya genelinde yenilik, üretim ve ticaret merkezlerine sahiptir. Başarılı ürün yelpazesi EcoDesign şartlarına uymakta ve şirketin en iyi sürdürülebilirlik uygulamalarına olan bağlılığını yansıtmaktadır. Versuni, Royal Philips’in eski bir iş bölümüdür ve daha önce Philips Ev Aletleri olarak bilinmektedir.

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir