fbpx
Çarşamba, 27 Eylül, 2023
spot_img
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

Redmi’nin yeni modelinde kamera bombası!

Qualcomm Snapdragon Zirvesi’nden kısa bir süre sonra Redmi CEO’su Lu Weibing, Redmi’nin Snapdragon 888 mobil işlemcinin güç vereceği akıllı telefonları piyasaya süren ilk şirketlerden biri olacağını duyurmuştu. Bugün, Redmi K40 akıllı telefonun ilk yüksek kaliteli görüntüsü Çin sosyal ağında ortaya çıktı.

Redmi K40 farklı kamera kurulumu ile gelebilir

Akıllı telefonun ön kısmını bu renderda göremiyoruz ancak daha önce ön kamera için Redmi K40’ın bir alt modellerde sahip olduğu Pop-up kamera yerine ekrana gömülü bir kamera ile geleceği söylenmişti.

Geçtiğimiz haftalarda internette Redmi K40 olarak geçen bir akıllı telefonun gerçek fotoğrafları sızdırıldı. Bu cihazların ana kameranın tasarımında benzer olduğunu belirtmekte fayda var ancak oldukça dikkat çekici farklılıklar da var. Belki de bu paylaşılan render Redmi K40 ve Redmi K40 Pro’dur.

Redmi K40Redmi K40 serisi akıllı telefonların daha önce internette sızdırıldığını ve arka kameranın temelde yukarıdaki render ile aynı olan bir matris tasarımı olduğunu belirtmekte fayda var.  Redmi K40 serisi akıllı telefonların tanıtımı bu ayın sonlarında bekleniyor.

Sızdırılan K40’ın tasarımı ve özellikleri

Sızdırılan fotoğraflara baktığımızda cihazın ön kısmında ekrana gömülü kamera tasarıma sahip bir ön kamera bulunmakta. Ancak görsellere göre bakıldığında başka bir detay mevcut değil. Sadece ekran hakkında LCD olacağı biliniyor. Cihazın arka kısımda ise farklı dörtlü kamera grubu oldukça dikkat çekiyor.

Redmi K40Üst kısımda bulunan ana kamera, diğer üç kameradan ayrı durması Redmi K40 modeline özgün bir tasarım oluşturmuş. Led flaşın hemen yanda bulunması da kamera grubunun bütünlüğünü destekliyor. Aynı zamanda flaşın altında ULTRA PREMIUM yazısının da gözlerden kaçmıyor.

Redmi K40Akıllı telefonun diğer fotoğraflarına bakacak olursak; aşağı tarafta Type-C girişi, bir adet 3.5mm jak girişi ve stereo hoparlör bulunuyor. SIM ve hafıza kart girişi ise cihazın sol üst tarafında yer almakta.

 

''shiftdelete.net''
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_imgspot_imgspot_img
SİZİN İÇİN SEÇİLENLER
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

ÖNE ÇIKANLAR