Samsung Week avantajları başladı! 

Samsung Week avantajları başladı! 

 Samsung, bu yıl 24 – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen ‘Samsung Week’ kapsamında birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor.

Samsung, 24-31 Ekim (23:59) tarihleri arasında geçerli ‘Samsung Week’ kampanyaları kapsamında, en yeni Galaxy cihazları kaçırılmayacak tekliflerle birlikte kullanıcılara sunuyor.

Samsung’un ilk kampanyası[1] kapsamında; Galaxy Z serisinin en yeni üyeleri Z Flip4 ve Z Fold4 katlanabilir akıllı telefonlardan birini alacak kullanıcılar, Galaxy Buds2 Pro kulak içi kulaklıklara ücretsiz olarak sahip olabiliyor.

 

Samsung Week kapsamındaki diğer kampanyada ise; Galaxy S22 Ultra veya Galaxy S22 Plus satın alacak[2] kullanıcılar; Galaxy Watch4 Classic 1.499 TL, Galaxy Watch4 akıllı saat ise 999 TL satış fiyatı üzerinden yüzde 30’dan başlayan ve yüzde 40’a varan indirimlerden yararlanabiliyor. Kampanya ile akıllı saat almak yerine kulaklık almayı tercih eden kullanıcılar içinse[3], Galaxy Buds2 ürünü hediye olarak ücretsiz veriliyor.

Samsung kampanyaları ile ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir. Güncel kampanya koşulları ile ilgili bilgilere ise https://shop.samsung.com/tr/samsung-week adresinden ulaşılabiliyor

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir