fbpx
Çarşamba, 27 Eylül, 2023
spot_img
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

Ünlülerin mesajları satışa çıktı!

Uzun süredir tüm markalar kişiselleştirilmiş ürünlere ve mesajlara ağırlık veriyor. Zira tüketici de artık özel olduğunu hissetmek istiyor. Bu noktada Çiçek Sepeti “Clap” uygulamasıyla gündeme bomba gibi düştü. Ünlülerden kişiye özel video mesaj uygulaması “Clap”ı duyuran Çiçek Sepeti, Ekşi Sözlük’te trend topic oldu.

Kişiselleştirilmiş hediye seçeneği sunan Çiçek Sepeti, yeni uygulaması “Clap” ile artık ünlüleri hayranlarıyla buluşturuyor. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan e-ticaret sitesi, şimdi ünlülerin videolarını satışa çıkardı. Seçilen ünlünün istenen mesajla video çektiği “Clap” uygulaması, 16 ünlü iş birliğiyle başladı. Clap’ta, Serdar Ortaç, Ahmet Çakar, Yağmur Karabal, Evrim Keklik, Yunus Günçe ve Elif Gören gibi farklı alanlarda sevilen ve takip edilen ünlü seçenekleri var ve talep edilen mesaj 72 saat içerisinde alıcısına ulaşıyor. Fiyat ise tercih edilen ünlüye göre değişiyor.

Bazı kullanıcılar tarafından eleştirilen, kiminin ti’ye aldığı uygulamanın akıbeti henüz belli değil. İşte Ekşi Sözlük kullanıcılarının yaptığı yorumlardan bazıları;

marketing türkiye
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_imgspot_imgspot_img
SİZİN İÇİN SEÇİLENLER
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

ÖNE ÇIKANLAR