ADDRESS HOTEL ISTANBUL’DA RAMAZANA ÖZEL LEZZETLER

ADDRESS HOTEL ISTANBUL’DA RAMAZANA ÖZEL LEZZETLER

Dubai merkezli Emaar Hospitality Group’un uluslararası lüks otel zinciri Address Hotels + Resorts’un yeni oteli Address Hotel Istanbul’da yer alan, Dubai’nin ünlü restoranı The Restaurant’da Ramazan heyecanı başladı. Ramazan boyunca özel lezzetlerle şehrin en keyifli iftar yemeklerine ev sahipliği yapmaya hazırlanan Address Hotel Istanbul, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir deneyime dönüşecek iftar yemekleri için sizleri bekliyor. 

Lüks konsepti, zengin menü çeşitleri ve dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile İstanbul’un tarihi lokasyonu Üsküdar’da konumlanan Address Hotel Istanbul, lezzetli bir iftar deneyimi için Ramazan ayı boyunca misafirlerine farklı alternatifler sunuyor.

Lezzetli iftar sofralarını özleyenlere özel sunumlar  

Kişiye özel hizmet anlayışı ile tüm misafirlerine ayrıcalıklı hizmet sunan Otel, profesyonel mutfak ekibinin dokunuşlarıyla hazırladığı iftar menüsüyle, ana restoranı The Restaurant’ta Ramazan ayına yakışır bir gastronomi deneyimi sunuyor. Ramazan Ayı’nda The Restaurant’ta zengin menüsüyle birlikte hizmet veren Address Hotel Istanbul’da hurma, bal, peynir gibi  serpme iftariyeliklerden ara sıcaklara, ana yemekte kuzu tandır, rosto, tas kebabı gibi birçok geleneksel çeşit bulunuyor.   The Restaurant’ın menüsünde sıcacık ramazan pideleri, geleneksel iftariyelikler, ezogelin, düğün, tarhana ve şehriyeli domates çorbası başlangıç lezzetleri arasında yer alırken ara sıcak seçeneklerinde ise tas kebabı, patlıcan beğendi, su böreği, kuru patlıcan dolması, içli köfte ve mantı bulunuyor.

Ramazana özel imza tatlılar Address Hotel Istanbul’da

Geleneksel lezzetlerin hakim olduğu ve özlenen iftar sofralarının tatlı seçenekleri arasında; fırın sütlaç, kabak tatlısı, güllaç ve baklava ve Osmanlı mutfağından miras kalan geleneksel Ramazan şerbetleri öne çıkıyor. İftar sonrası çay, kahve, meşrubat gibi içecekler de yine sevdiklerinizle birlikte gerçekleştireceğiniz sohbetlerinizin eşlikçisi oluyor. Zarif iç mekan tasarımı, sunum zenginliği ve sıcak ortamı ile konuklarına keyifli bir iftar deneyimi sunan Address Hotel Istanbul, misafirlerine gerçek bir iftar ziyafeti sunacak. Siz de büyüleyici bir atmosferde deneyimli ve profesyonel bir mutfak ekibi tarafından hazırlanan unutulmaz iftar ziyafeti için şimdiden Address Hotel Istanbul’da yerinizi ayırtabilirsiniz

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir