Ahmet Nur Çebi’den flaş Guilherme açıklaması.

Ahmet Nur Çebi’den flaş Guilherme açıklaması.

Ahmet Nur Çebi’den flaş Guilherme açıklaması.

ahmet nur çebi ile ilgili görsel sonucu

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş’ın gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Çebi, uzun süredir Beşiktaş’ın gündeminde olan olan Guilherme ile görüşmediklerini söyledi..

guilherme ile ilgili görsel sonucu

Çebi’nin açıklamaları şöyle;

“Transfer konusunun aslında gündemde olmaması gerekiyor. TFF’nin lisanslama bölümünden konulmuş olan sınırlamalar sadece Beşiktaş’ı değil diğer takımları da ilgilendiriyor. Maalesef transfer yapabilecek konuma gelemiyoruz. TFF bu konuda taviz vermeyeceğini söylüyor. Yüzde 30’u 40’a çıkarmak ve indirmek TFF’nin elindedir, buna bir şey demiyorum. Fakat hakkımız olan faiz indiriminin bize yansıtılmasını istiyoruz. Israrla bu konuyu savunuyoruz ama ben Beşiktaş’ın ceza almasını riske edecek bir işe girmek istemiyorum. Biz burayı toparlamaya geldik. Beşiktaş’a zarar verecek bir riski almayacağız.”

“GUILHERME İLE GÖRÜŞMEDİK”

Guilherme ile görüşmemiz olmadı. Menajerler bu dönemde çok aktif oluyorlar. Kendileri gelip bu futbolcunun gelebileceğini söyledi. Şartlarını sorduk ve pozitif cevap vermememize rağmen kamuoyunda bunun yer almasını doğru bulmuyorum. TFF’nin hakkımızı vermesi halinde transfer için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”.

 

"aspor"

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir