Aksigorta, ‘En İyi İşyeri’ Seçildi

Aksigorta, ‘En İyi İşyeri’ Seçildi

Bambaşka sigortacılık deneyimi sunan Aksigorta, Kincentric tarafından düzenlenen En İyi İşyerleri ödülleri kapsamında bu yıl da ‘Türkiye’nin En İyi İşyeri’ seçildi.

 

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla hizmet veren Aksigorta, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Kincentric’in 50 yılı aşkın süredir çalışanlarla gerçekleştirdiği ve işyeri mükemmelliğini ölçümlediği araştırmalara dayanan, Türkiye’nin En İyi İşyeri “Kincentric Best Employers” programında Türkiye’nin En İyi İşyerleri arasındaki yerini aldı.

Böyle bir ödüle layık görülmenin çok gurur verici olduğunu ifade eden Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, “Aksigorta olarak bu yıl da en kıymetli kaynağımız olan çalışanlarımızın görüşleriyle ‘Türkiye’nin En İyi İşyeri’ seçilmekten oldukça mutluyuz. İşe alımdan kariyer gelişimine, performans yönetiminden eğitim ve gelişim fırsatlarına kadar tüm İnsan Kaynakları uygulamalarında sürekli gelişim ilkesiyle çalışanlarımızı kendi en iyilerine ulaştıracak ortamı yaratmak için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.” 

Çalışan bağlılığının yanı sıra “Çeviklik, Bağlı Kılan Liderlik ve Yetenek Odağı” endekslerine göre kazanılan bu ödülün Aksigorta için oldukça değerli olduğunu belirten Burak Yüzgül, sözlerini şöyle sürdürdü: “Aksigorta’da biz ‘Sürdürülebilir bir yaşam için yeni nesil çözümlerle değerli olanı birlikte korumak’ amacıyla çalışıyoruz. Bunu sağlayan en büyük değerimiz, insanımız. Çalışanlarımızı odağımıza aldığımız, onlarla birlikte tasarladığımız İnsan Kaynakları uygulamalarını hayata geçiriyoruz.  Bağlı ve sonuç üreten bir organizasyon olmak için çevik çalışmayı benimsemiş, kendi kendini yöneten ekipler oluşturuyor, yeni dünyanın gerektirdiği beceri ve yetkinlikleri geliştirmek için çalışanlarımıza yatırım yapıyoruz. Aksigorta olarak; yetenekleri geliştirirken aynı zamanda tercih edilen bir şirket olmak için çalışıyoruz.’’

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir