ANNELERE EN CAZİP HEDİYELERDEN BİRİ THERMOMIX TM6

ANNELERE EN CAZİP HEDİYELERDEN BİRİ THERMOMIX TM6

 THERMOMİX ANNELERİMİZİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK

Anneler Günü’nde annelerimizin ve anne kadar sevdiklerimizin gönlünü fethedecek, onları mutlu edecek bir hediye seçeneği neden Thermomix TM6 olmasın? Mutfakta yemek yapmayı seven, çalışan ve vakti değerli olan, sağlığına önem veren, mutfağına özen gösteren ve dekorasyona meraklı anneler için çok yönlü dijital mutfak aleti Thermomix’in TM6 modeli en özel hediye seçeneği! 

Zamanın değerini bilen Thermomix TM6, tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunuyor. Geniş dokunmatik ekranı ve rehberli pişirme fonksiyonu ile Cookidoo®, kullanıcılara yol gösteriyor, yönlendiriyor, karmaşık aletlerin zorluğuna yer bırakmıyor. Benzersiz özellikleri sayesinde başında beklemeden yemek hazırlamayı mümkün kılan TM6, mutfakta geçirilen zamanı azaltıyor, Anneler Günü’nde sadece bir gün değil her gün teşekkür edilecek bir hediye alternatifi oluyor.

Lezzet garantili, denenmiş tariflerin yer aldığı Thermomix TM6, besin değerini kaybetmeden sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlıyor. Hızlı ve kolay kullanımı sayesinde kokuları karışmadan birden fazla tarifi aynı anda pişirebilme özelliği ile annelere büyük kolaylık sağlıyor.

Cookidoo® ile denenmemiş yemekleri yapmak çok kolay

Binlerce tarifin yer aldığı Cookidoo® ile 70 binden fazla tarife ulaşarak profesyonel şefler gibi yemek hazırlanabiliyor. Thermomix TM6’nın sürekli yenilen fonksiyonları; öğütme, doğrama, karıştırma, hamur yoğurma, yavaş karıştırarak pişirme, çırpma, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, pişirme, tartma, kontrollü ısıtma, emülsiyon vb. yemeklerin tam kıvamında olmasına yardımcı oluyor.

Böylece annelerin daha önce hiç denenmemiş yemekleri kolaylıkla yapabilmesine, aynı zamanda annelere de sürpriz sofralar hazırlanmasına fırsat sunuyor.

Thermomix®’i incelemek, yarattığı mucizeye yakından tanık olmak ve daha fazla bilgiye ulaşmak için www.thermomix.com.tr ve cookidoo.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir