BORUSAN CAT, MERMERE ÖZEL ÜRÜN VE ÇÖZÜMLERİYLE MARBLE İZMİR ULUSLARARASI DOĞAL TAŞ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI’NA KATILDI

BORUSAN CAT, MERMERE ÖZEL ÜRÜN VE ÇÖZÜMLERİYLE MARBLE İZMİR ULUSLARARASI DOĞAL TAŞ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI’NA KATILDI

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 17 – 20 Nisan 2024 gerçekleşen doğal taş sektörünün dünyadaki en önemli etkinliklerinden biri olan Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı. “Mermere Hükmeden Güç” ve “Daha Fazla Güç Daha Fazla Kazanç” söylemleriyle fuara katılan Borusan Cat, müşterilerinin mermeri şekillendirmesini sağlayan güçlü, tasarruflu ve teknolojik iş makinelerini, dijitalleşmeden yararlanarak müşteri deneyimini üst seviyeye çıkaran hizmet ve çözümlerini fuar katılımcılarıyla bir araya getirdi. 

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” şirket amacı ile operasyonlarını Türkiye’nin yanı sıra Kafkasya ve Orta Asya’da sürdüren ve bu sene 30. kuruluş yılını kutlayan Borusan Cat, doğal taş sektörünü bir araya getiren Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı’na, mermer sahalarıyla özdeşleşen iş makinelerinden 980 ve 350 modelleriyle katıldı. Borusan Cat ayrıca son teknolojilerden yararlanan uygulamaları arasında yer alan, müşterilerine özel tüm hizmet ve çözümlerini bir arada sunduğu Boom360, ekipman yönetim sistemleri çözümü VisionLink ve şirket bünyesinde bulunan SITECH Eurasia çözümlerini, “teknoloji koridoru” olarak konumlandırdığı özel standında fuar katılımcılarıyla paylaştı. Borusan Cat, fuar standında Exchange 980L şanzıman ve motor, H160GC S Kırıcı gibi farklı motor ve yedek parça örneklerini de fuar katılımcılarıyla buluşturdu.

Mermer sahalarındaki güç

Zorlu mermer sahalarında çalışmayı kolaylaştıran Cat® 980 Lastikli Yükleyici ve Cat® 350 Ekskavatör sağladıkları maliyet avantajı ve ortaya koydukları performansla fark yaratıyor. 50 ton sınıfındaki 350, üretkenlik sınıfında en üst sırada yer alıyor. 309Kw’lık güçlü motoru ve kullanım kolaylığı yanı sıra ekstra güçlendirilmiş kütle bom ve arm ile taş itme ve çekme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. 360 derece kamera özelliği ile operatörlerin rahat manevra yapmalarına ve çevre kontrolüne olanak tanıyan 350, iş sahalarının vazgeçilmezi oluyor.

Otomatik kazı ve anti patinaj özellikleri ile donatılan 980, çatal ve kova kullanımında hassas ölçü yapabilen kantar özelliği ile de rakiplerinin önüne geçiyor. “Hareket halinde geçiş” özellikli kilitli diferansiyeller ve Planet tip şanzımana sahip 980, sorunsuz ve güçlü bir performans sunuyor.

Müşterilerin uygulaması: Boom360

Borusan Cat’in müşterilerine özel hayata geçirdiği  uygulamalardan Boom360 ile kullanıcılar, tek uygulama üzerinden Borusan Cat’in tüm hizmet ve çözümlerine ulaşıyor. “Müşterilerin uygulaması” Boom360 farklı istek ve talepleri kolaylıkla karşılamaya olanak tanıyor. Gücünü Borusan Cat müşterilerinden alan Boom360’ın gerçek sahibi müşteriler oluyor.

Boom360 ile kullanıcılar, Borusan Cat garantisiyle satışa sunulan tüm ürünlere ve bu ürünlerin teknik özelliklerine erişim sağlıyor, ihtiyaç duydukları ürünleri zaman ve mekandan bağımsız olarak teklif alma imkanı buluyor. Yedek parça ve yeni ekipmanların yanı sıra tüm kampanyaları uygulama üzerinden takip edebiliyor. Kendi envanterlerini uygulama üzerinden yönetebiliyor ve harita desteği ile ilgili ekipmanların konum bilgilerine ulaşabiliyor. Envanter içerisinden ekipman seçip, servis randevularını kolayca oluşturulabiliyor, bakım ve servis ihtiyaçları da uygulama üzerinden yönetilebiliyor.

Boom360, Borusan Cat’in sesle arızayı tespit eden yapay zeka uygulamasına erişerek olası bir arızayı 30 saniye gibi kısa bir sürede teşhis etmeye olanak tanıyor. Uygulama Türkçe, İngilizce, Rusça, Gürcüce ve Azerice olarak kullanılabiliyor. Desteğe ihtiyaç duyan kullanıcılar için ayrıca Whatsapp ve Çağrı Merkezi entegrasyonları da bulunuyor.

İş sahalarına verimlilik katan dijital çözümler

Teknolojileri ve dijital dönüşüm çalışmaları ile sektörde fark yaratan Borusan Cat, Marble İzmir kapsamında ayrıca VisionLink ve SITECH Eurasia bünyesinde sunduğu Trimble teknolojileri yer aldı. Filoların uydu sistemleri üzerinden yönetimlerine olanak tanıyan VisionLink arıza bilgileri, saatlik yakıt tüketimi, makine çalışma süreleri gibi farklı parametrelerde, haftalık ya da aylık raporların hazırlanmasına olanak tanıyor. Borusan Cat bünyesinde yer alan SITECH Eurasia markası ise iş makinelerine entegre olan teknolojiler sunuyor.

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir