fbpx
Çarşamba, 27 Eylül, 2023
spot_img
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

Boyner’in Yeni İletişim Ajansı GoodWorks

Türkiye’nin perakende zinciri Boyner Büyük Mağazacılıkmorhipo.com ve Boyner Holding, iletişim çalışmalarını 1 Ocak 2021 itibariyle GoodWorks’e emanet etti.

Kazandırdığı “ilk”lerle perakendeye her zaman yön veren Boyner Büyük Mağazacılık,   “All-Line” olarak adlandırdığı stratejisi doğrultusunda fiziksel ve dijital tüm kanallarında zengin ve farklı müşteri deneyimini hedefliyor. Boyner Büyük Mağazacılık’ın “pure online” oyuncusu morhipo.com ise moda ve stilin adresi olarak sektörde öne çıkıyor.

GoodWorksBoyner Büyük Mağazacılık, Morhipo ve Boyner Holding’e stratejik iletişim danışmanlığı, kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi alanlarında hizmet verecek.

GoodWorks’ün portföyünde; Anadolu Sağlık MerkeziAktifbank, BNP Paribas Cardif, Canon, Glohe Group, Gürmen Group (RAMSEY ve KİP), İELEV ve İELEV Eğitim Kurumları, Porçöz, Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi, Simit Sarayı, Spectrum Brands (Remington, Russell Hobbs), Vorwerk, Warner Media, World Medicine gibi markalar bulunuyor.

pazarlamasyon-şeyma büyükdumlu
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_imgspot_imgspot_img
SİZİN İÇİN SEÇİLENLER
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

ÖNE ÇIKANLAR