Braun Profesyonel Sakal Düzeltici 9 ile Kontrol Parmaklarınızın Ucunda!

Braun Profesyonel Sakal Düzeltici 9 ile Kontrol Parmaklarınızın Ucunda!

Braun erkek bakım ürün serilerinin yepyeni üyesi Profesyonel Sakal Düzeltici 9, sunduğu kusursuz kişisel bakım deneyimi ile stil sahibi erkeklerin hayatlarını kolaylaştırırken tam kontrollü bir tıraş deneyimi sağlıyor!  

Tüketicilerin hayatını iyileştirmeye odaklanan Braun, sunduğu çok yönlü tıraş deneyimiyle kişisel bakımına önem veren erkeklerin en büyük kurtacısı oluyor. En çok tercih edilen erkek bakım markalarından Braun, geniş ürün ailesine eklediği yeni Profesyonel Sakal Düzeltici 9 ile en özel ve en yoğun anlarınızda sağladığı güvenli, konforlu ve  profesyonel tıraş deneyimi ile her zaman yanınızda!

 

Tarzınızı Profesyonel Sakal Düzeltici 9 ile Tamamlayın!

Özgün bir tarza sahip erkeklerin en çok tercih ettği kişisel bakım markalarından Braun’un yeni ürünü Profesyonel Sakal Düzeltici 9, sunduğu profesyonel hassaslık ve %100 kontrol kabiliyeti ile sakallarınızı istediğiniz uzunlukta kesmenize yardımcı olarak kontrollü bir tıraş imkanı elde etmenizi sağlar. 

Braun Profesyonel Sakal Düzeltici 9’un farklı uzunluk seçenekleri tıraş esnasında oluşabilecek kazaları ortadan kaldırırken, ProBlade özelliği ise ulaşılması en zor kılları bile kolayca yakalayarak pürüzsüz bir traş deneyimi sunar. Mükemmelliyetçi kullanıcıların çok seveceği AutoSense teknolojisi kusursuz bir tarza kolayca ulaşmanızı sağlarken, güçlü Li-İon pili ise 180 dakika süren çalışma kapasitesi ile berber salonu konforundaki traş deneyiminizi uzatmanızı sağlar.

Ürün ile birlikte gelen şarj istasyonu, düzenleyici çanta ve 10 farklı berber aracı ile profesyonel tıraş deneyimini istediğiniz her yere taşıyabilir, 5 yıl garanti imkanı ile de uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

-bULTEN360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir