BURSA’NIN İLK TURUNCU BAYRAKLI OTELİ: GIDA DOSTU ALMİRA HOTEL 

BURSA’NIN İLK TURUNCU BAYRAKLI OTELİ: GIDA DOSTU ALMİRA HOTEL 

 

Üstün hizmet kalitesiyle sektöründe yeniliklere öncülük eden Almira Hotel, Bursa’nın ilk Turuncu Bayrak sahibi oteli unvanıyla misafirlerini özenle ağırlamaya devam ediyor.

 

Almira Hotel yüksek çözünürlüklü görseller için: we.tl/t-uikXRxyjav

Turuncu Bayrak konseptli görseller için: we.tl/t-7gjQf9cgXp 

 

Uzun yıllardır sürdürülebilirlik anlayışıyla hizmet veren Almira Hotel, gıda israfı konusundaki duyarlılığını Turuncu Bayrak ile tescilliyor. Bursa’nın ilk ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi Belgesi’ne sahip olan otel, ekibinde yer alan Kalite Yönetim Uzmanı ile çalışmalarını geliştiriyor. Turuncu Bayrak; işletmelerde gıdaların tüketilmeden çöpe gitmesini engellemek, bu konuda farkındalık yaratmak ve sorunlara çözüm sunmak için geliştirilen kapsamlı bir sistem bütünüdür. 

 

Almira Hotel, benimsediği ilkeler doğrultusunda gıdaya saygılı bir toplum oluşturulmasına katkıda bulunmak, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak ve doğal kaynakları korumak için attığı adımlarla farkını ortaya koyuyor. Profesyonel hizmet anlayışıyla, otel çalışanlarının ve misafirlerinin gıda israfı konusunda bilgi sahibi olmasının önemine dikkat çekiyor. Turuncu Bayrak’ın “Afiyet olsun israf olmasın” mottosuyla yola çıkarak gıda israfının önlenmesine karşı çalışmalar sürdüren otel, oluşturduğu Turuncu Bayrak Uygulama Ekibi ile tüm personeline düzenli eğitimler veriyor.

 

GÜVENLE TERCİH EDECEĞİNİZ GURME LEZZETLER

Executive Chef Necmettin Baştürk ve ekibinin sunduğu eşsiz lezzetler ile adından söz ettiren Almira Hotel, gastronomi alanındaki üstünlüğünü Turuncu Bayrak ile taçlandırıyor. Yiyecek-içecek hazırlıklarında ideal reçetelerin kullanılması, doğru pişirme yöntemlerinin uygulanması ve satın almada gıda israfını önleyecek tedbirlerin alınması ile sektöründe örnek teşkil ediyor. Tariflerini mevsim meyve ve sebzeleriyle hazırlamaya özen gösteren mutfak ekibi, kişi sayısına ve misafir profiline uygun porsiyonlar ile hassasiyetini gözler önüne seriyor.

 

Üst düzey konaklama hizmeti ve birbirinden lezzetli yemekleri deneyimlemek için Almira Hotel’e davetlisiniz! Rezervasyon ve detaylı bilgi için 0224 250 20 20 telefon numarasını arayabilirsiniz.

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir