ÇOBANTUR BOLTAS’IN TEKNOLOJİ VE AR-GE DİREKTÖRÜ HARUN ÖZDEMİR OLDU

ÇOBANTUR BOLTAS’IN TEKNOLOJİ VE AR-GE DİREKTÖRÜ HARUN ÖZDEMİR OLDU

Çobantur Boltas’ta Teknoloji ve Ar-Ge Direktörü görevine, sektörün deneyimli isimlerinden Harun Özdemir getirildi. Özdemir, son olarak SOCAR Türkiye’de Operasyon Teknolojileri Direktörü olarak görev yapıyordu.

Lojistik sektörünün köklü markalarından olan ve teknoloji yatırımlarıyla öne çıkan Çobantur Boltas’ta Teknoloji ve Ar-Ge Direktörlüğü görevine Harun Özdemir atandı.

Yüksek lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Mühendislik Yönetimi Bölümü’nde tamamlayan Özdemir, çalışma hayatına 2007 yılında Sentim Bilişim Teknolojileri’nde IT Sistemleri & Proje Mühendisi olarak başladı.

Özdemir daha sonra TÜPRAŞ’ta Bilgi ve Operasyon Teknolojileri Yöneticiliği, Star Rafineri’de Bilgi ve Operasyon Teknolojileri Yöneticiliği ve Endüstriyel Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü, SOCAR Türkiye’de Operasyon Teknolojileri Kıdemli Müdürlüğü yaptı.

Harun Özdemir, son olarak SOCAR Türkiye’de, şirketin üretim süreçlerinin dijitalleşmesi yönündeki başarılı projelerinden sorumlu Operasyon Teknolojileri Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir