fbpx
Perşembe, 21 Eylül, 2023
spot_img
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

Erkan Petekkaya’dan tepki çeken video için açıklama!

Erkan Petekkaya’dan tepki çeken video için açıklama: Tuzu kuru oyuncular bir de işçiye sor

Oyuncu Erkan Petekkaya sözleri kendisine ait olan ‘oy korona’ adlı şarkısını set arkadaşlarıyla birlikte seslendirmişti. Koronavirüs salgını olmasına rağmen Gel Dese Aşk dizisinin çekimlerinin devam etmesi ve Petekkaya’nın setten paylaştığı şarkılı videoya tepkiler geldi. Erkan Petekkaya ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada eleştirilere yanıt verdi. Petekkaya, “Bütün işçilere tek tek sordum hepsi çalışmak istedi. Tuzu kuru oyuncular, bir de işçiye sor” dedi.

Erkan Petekkaya'dan tepki çeken video için açıklama: Tuzu kuru oyuncular bir de işçiye sor

Erkan Petekkaya’nın koronavirüs videosuna meslektaşlarından tepki yağdı. Erkan Petekkaya’nın “evden çıkma Türkiye” temalı set çalışanları ile birlikte söylediği şarkı ve görüntülerde birçok kişinin yan yana, iç içe çalıştığı gerçeği izleyenleri şoke etmişti. Ünlü oyuncu gelen eleştirilere sert yanıt verdi. Petekkaya tepki çeken videosunu “Bir daha inadına” notuyla 2. defa paylaştı.

“TUZU KURU OYUNCULAR BİR DE İŞÇİYE SOR”

Erkan Petekkaya açıklamasında şunları söyledi:
“Tuzu kurular siz sanıyor musunuz herkesin evinde Netfilix , ondan bağımsız Digiturkportal var. Onlar ne izleyecek? Sokağa çıkma yasağı ilan edilmedikçe birileri çalışacak. Topu kişilere atmayın ofsayta düşersiniz. Herkes kendi kapısının önünü süpürecek. Yalan söylemeyecek. İşçi aidatlarını bir takım masalarda yiyen sendikacılar, tuzu kuru oyuncular, bir de işçiye sor. Ben teker teker sordum hepsi çalışmak istedi. Herkes evinde ve bize ihtiyaçları var. Haydi kalın sağlıcakla. Sevene sevmeyene iyi seyirler. Bilim Kurulu söylesin son sözü siz değil. (Onların da hesabını tarih soracak). Soruna dikkat böyle çekilir. Kendine iyi bak, tek çözüm bu. Artık herkes başkası için kendisine bakmayı öğrenecek. Allah’ın sopası var. ”

O VİDEOYU TEKRAR PAYLAŞTI

Erkan Petekkaya açıklamasının ardından ise Gel Dese Aşk setinde çekilen ve ‘Oy korona’ şarkısını söylediği videoyu Instagram hesabından “Bir daha inadına” notuyla yeniden paylaştı.

"Mynet"
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_imgspot_imgspot_img
SİZİN İÇİN SEÇİLENLER
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

ÖNE ÇIKANLAR