Gençpa’dan Deprem Bölgesine Yardım Eli

Gençpa’dan Deprem Bölgesine Yardım Eli

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde yıkıcı etki yaratan deprem felaketinin ardından Gençpa, etkilenen bölgelerdeki afetzedelerin ihtiyaçları için yardım kampanyası başlattı. Bu kapsamda ayni ve nakdi yardımlarına devam eden Gençpa, aynı zamanda istihdam önceliğini 10 ile vererek bünyesindeki her türlü yazılım ve teknolojiyi de bölge için ücretsiz seferber edecek.

Türkiye, deprem felaketinin ardından yaraları sarmak için geceli gündüzlü çalışırken; Gençpa afetzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için yardım seferberliği düzenliyor. Ayni ve nakdi yardımları düzenli olarak sürdürmekte olan Gençpa, depremden en fazla etkilenen Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Hatay, Osmaniye ve Adana’nın yeniden toparlanabilmesi adına şimdiden çalışmalarına başladı. Bu kapsamda istihdam önceliğini 10 ile verecek olan Gençpa, söz konusu 10 ilde uzaktan çalışma, part-time çalışma, freelance çalışma modellerini hayata geçirerek bölge halkına destek olacak. Afet bölgesinde tekrar faaliyete geçmeyi planlayan bayilere ve müşterilere gereken destekleri sağlayacak olan Gençpa, bünyesindeki her türlü yazılım ve teknolojiyi de 10 il için ücretsiz seferber edecek. Tüm bu çalışmalar için tüm çalışanlarını gruplar halinde ve dönüşümlü olarak afet bölgelerine gönderecek olan Gençpa, bölge halkının ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik çalışmalarına devam edecek.

Türkiye’yi derinden sarsan depremden etkilenen tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini sunan Gençpa Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Kayacan, “Yaşamını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza ise acil şifalar diliyoruz. Acımız çok büyük olsa da bu zor günleri dayanışma içerisinde atlatacağımıza inanıyoruz. Gençpa olarak tüm bu süreçte vatandaşlarımızın yanında olacak ve desteğimizi sürdüreceğiz” diye sözlerine devam etti.

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir