İnfo Yatırım, TradingView’de mobil entegrasyon sunan  Türkiye’deki ilk ve tek aracı kurum oldu

İnfo Yatırım, TradingView’de mobil entegrasyon sunan  Türkiye’deki ilk ve tek aracı kurum oldu

 

İnfo Yatırım, dünya çapında 50 milyondan fazla kullanıcısı olan, analist ve yatırımcılar tarafından küresel piyasalardaki fırsatları tespit etmek için kullanılan grafik platformu TradingView ile Türkiye’de ilk mobil entegrasyon imkânını sunarak sektörde fark yaratacak önemli bir iş birliğine imza attı. 

Kendi sektöründe her zaman öncü olma misyonunu benimseyen Türkiye’nin köklü aracı kurumlarından İnfo Yatırım, dünyaca ünlü işlem platformu TradingView ile iş birliğine gitti. İnfo Yatırım, TradingView masaüstü entegrasyonundan sonra şimdi de TradingView mobil uygulaması ile entegre olan Türkiye’deki ilk ve tek aracı kurum oldu.

 

İnfo Yatırım müşterileri böylece TradingView mobil uygulamasına giriş yaparak İnfo Yatırım hesaplarını işlem platformuna ücretsiz entegre edebilecek. TradingView ile İnfo Yatırım hesabını entegre eden yatırımcılar, TradingView uygulamasında ücretsiz canlı veri alma fırsatını da elde edecek. Türkiye’de bu ayrıcalıklı özelliklerden sadece İnfo Yatırım’da yatırım hesabı olan müşteriler faydalanabilecek.

 

Tüm işlemler mobilde

İnfo Yatırım müşterileri, dünyanın önde gelen ve 50 milyon yatırımcı ile analizcinin takip ettiği analiz platformu TradingView üzerinden hesaplarını artık mobilde de yönetebilme ayrıcalığına kavuştu. İnfo Yatırım müşterilerinin tek yapmaları gereken kendi hesaplarıyla TradingView hesaplarını birbirine bağlamak. İnfo Yatırım’da yatırım hesabıyla daha önce masaüstü bilgisayarlar üzerinden alınabilen bu hizmet şimdi de TradingView mobil uygulaması üzerinden ücretsiz kullanılabiliyor.  Böylece İnfo Yatırım müşterileri nerede olursalar olsunlar, TradingView işlem platformuna mobilden kolayca erişerek işlemlerini en hızlı şekilde yapabilecekler.

Yeni teknolojiler ve katma değerli servislerle rekabette fark yaratıyoruz

İnfo Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Sektörümüzdeki öncü rolümüzü, dünyanın en gelişmiş grafik platformlarından biri olan TradingView ile yaptığımız iş birliği ile sürdürüyoruz. Müşterilerimizin yatırımlarına yön verirken her zaman en doğru kararları alabilmeleri, risk profillerine göre en doğru tercihleri yapabilmeleri için dijital teknolojilerden maksimum seviyede yararlanıyoruz. Güçlü iş birlikleriyle yatırım alanındaki en gelişmiş teknolojilerle yüksek katma değerli hizmetleri müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. İnfo Yatırım hesaplarının TradingView masaüstü entegrasyonundan sonra şimdi büyük bir adım daha atarak mobil entegrasyonunu da müşterilerimizin hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Öncü adımlarla rekabette fark yaratan inovasyonlar ve katma değerli servisler sunmaya devam edeceğiz.”

İnfo Yatırım hesabı ile TradingView hesabını entegre edebilmek için gerekli bilgilerin bulunduğu videoya aşağıdaki linkten ulaşılabiliyor:

https://youtu.be/P5B8lv5BI9U

Bulten360

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir