Inventis Miksleri ile fırıncı rafları çeşitleniyor

Inventis Miksleri ile fırıncı rafları çeşitleniyor

Fırın raflarında görmeye alışık olduğunuz, klasikleşmiş ürünleri unutun! 

Son yıllarda ekmek çeşitliliğine olan talebin artmasını göz önünde bulunduran Lesaffre Türkiye, ürün gamıyla fark yaratmak isteyen fırıncılara, birbirinden eşsiz alternatifler sunmaya devam ediyor. Ürün gamında yer alan birbirinden farklı ekmek mikslerine her geçen gün yenilerini ekleyen Lesaffre Türkiye, eşsiz seçeneklerinden Inventis Dinkel Ekmeği Miksi ile fırıncıların müşterilerine sağlıklı, doyurucu ve zengin görünümlü ekmekler yapmasına yardımcı oluyor.  

170 yıla yakın tecrübesi, dünya üzerinde 5 kıtaya yayılmış üretim tesisleri ve kaliteli ürünleriyle maya endüstrisinde global referans olan Lesaffre, dünyanın dört bir yanında edindiği bilgi birikimiyle fırıncılık sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.

Ürün gamında yer alan birbirinden farklı ekmek miksine her geçen gün yenilerini ekleyen Lesaffre Türkiye, sindirim sistemine iyi geldiği bilinen buğday türlerinden biri olan dinkel buğdayından oluşan Inventis Dinkel Ekmeği Miksi ile fırıncı raflarına bir alternatif daha sunuyor.

Fırıncı raflarında fark yaratın 

Kızıl buğday olarak da bilinen tam tane dinkel buğday unu, dinkel kırması, dinkel unu ve eşsiz ekşi hamur aroması içermektedir. Bunlara ilave olarak, içeriğinde ayçekirdek içi de barındıran kullanıma hazır Inventis Dinkel Ekmeği Miksi, fırıncıların kendine has tat ve kokuda ekmekler üretmesine yardımcı oluyor

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir