KÜTAHYA PORSELEN, ANKARA, İSTANBUL VE İZMİR KAHVE FESTİVALLERİ’NDE İYİ KAHVEYİ İYİ PORSELEN İLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR!

KÜTAHYA PORSELEN, ANKARA, İSTANBUL VE İZMİR KAHVE FESTİVALLERİ’NDE İYİ KAHVEYİ İYİ PORSELEN İLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR!

 

“İyi Kahve İyi Porselen” mottosu ile kahve severlere trend belirleyen, çağdaş, sağlıklı ve çevre dostu kahve fincanları sunan Kütahya Porselen; 23-25 Eylül’de Ankara Bilkent Center’da, 6-9 Ekim’de İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta, 7-9 Ekim’de İzmir Arena’da kahve tutkunları ile bir araya geliyor.

 

 “Kahve Keyfinin En Güzel Yerinde” Kütahya Porselen

Türk kahvesi, Cappucino ve Espresso fincanları, yeni nesil kahve takımları, mug bardaklar ve barista kahve filtreleri ile kahve keyfini taçlandıran Kütahya Porselen, modern ve fark yaratan yeni nesil tasarımlarını kahve festivallerindeki stantlarında kahve severlerin beğenisine sunacak.

 

Modern ve amorf formuyla yeni nesil tasarım anlayışının benzersiz bir örneği olan, cesur görünümü ile dikkat çeken Crash; modern tasarımın bir diğer örneği Favo; popüler sanatı yansıtan, dinamik, eğlenceli ve zamansız bir koleksiyon Briscambille kahve fincanları katılımcılarla buluşacak.

 

Bu koleksiyonlara ek olarak işlevselliği estetik ile buluşturan, yaklaşık 45 derecelik eğimde bile kaymayarak tabaklarında sabit kalabilen fincanları ile Pilea kahve takımı; tüm zamanların ruhunu bilge kadınların gözleriyle sofralara taşıyan zamansız koleksiyon Sophia Femina kahve takımları, barista kahve filtreleri ve daha birçok seçenek de Kütahya Porselen standında görülebilecek.

 

Tadımlar, İnteraktif ve Renkli Etkinlikler

Tasarımları, renkleriyle kahve keyfine eşlik eden kahve fincanlarının yanı sıra standında NG Coffee Roastery markası ile iyi kahveye yönelik renkli etkinliklere, sohbetlere de yer verecek olan Kütahya Porselen katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşatacak.

 

23-25 Eylül’de Bilkent Center’da gerçekleşecek Ankara Kahve Festivali’nde, NG Coffee Roastery’nin iyi kahve üzerine gerçekleştireceği barista etkinliklerin yanı sıra ünlü Şef Rafet İnce de hazırlayacağı kahveli özel lezzetleri Kütahya Porselen standında kahve tutkunlarının beğenisine sunacak.

                                                                                                                                              

6-9 Ekim’de İstanbul KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek İstanbul Kahve Festivali’nde, Kütahya Porselen standında gerçekleştirilecek olan barista etkinliklerinin yanı sıra ziyaretçilere sürpriz hediyeler de verilecek.

 

7-9 Ekim’de İzmir Arena’da gerçekleşecek İzmir Kahve Festivali’nde NG Coffee Roastery tarafından yapılacak barista etkinlikleri ve Şef Rafet İnce’nin hazırlayacağı özel lezzetler şık sunumları ile Kütahya Porselen standında kahve severler ile buluşacak.

-Bulten360-

 

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir