McDonald’s Türkiye MMA SMARTIES 2022 EMEA’den 2 altın ödülle döndü!

McDonald’s Türkiye MMA SMARTIES 2022 EMEA’den 2 altın ödülle döndü!

Müşterilerine en iyi, en yeni ve en modern deneyimi yaşatmak için çalışmalarını sürdüren McDonald’s Türkiye, Mobil Pazarlama Derneği (Mobile Marketing Association- MMA) tarafından düzenlenen ve mobil yaratıcılığı onurlandıran sektörün en prestijli ödüllerinden SMARTIES’de Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinde ‘Data Insight’ ve ‘Online to Offline/New Retail/Innovative Sales Channels’ kategorilerinde altın ödülün sahibi oldu.

İlk restoranını açtığı günden bu yana, Türkiye’yi ilklerle tanıştıran McDonald’s, teknoloji ve inovasyon alanındaki küresel gelişmeleri yakın merceğine alarak dijitalleşmeye odaklandı. Uygulamasını kullanan müşterileriyle anlamlı ilişkiler geliştirmek için veriye dayalı iç görülere dayanan yenilikçi marka stratejileri yürüten McDonald’s Türkiye, yaratıcılığı ve pazarlamanın geleceğini şekillendiren MMA SMARTIES 2022 Ödülleri’nde ‘Data Insight’ ve ‘Online to Offline/New Retail/Innovative Sales Channels’ kategorilerinde 2 altın ödüle layık görüldü.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla tüketicilerine her daim kulak veren McDonald’s Türkiye’nin Dijital Pazarlama Müdürü Çiğdem Doğan Şengül: “McDonald’s’ın dijital dönüşümü hem mobil mecralarımızda hem restoranlarımızda devam ediyor.” dedi.

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinde ‘Data Insight’ ve ‘Online to Offline/New Retail/Innovative Sales Channels’ kategorilerinde fark yaratan şirket, segmentasyon ve veri analizi ile hedefleme araçlarını kullanarak müşteri deneyimini en üst noktaya çıkarmayı hedefliyor.

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir