Nissan’ın Yeni Uzaktan Çalışma Konseptli Karavanı

Nissan’ın Yeni Uzaktan Çalışma Konseptli Karavanı

Nissan2021 Tokyo Auto Salon‘da yeni bir konsept tasarım ile karşımıza çıktı ve mini kamyonet-karavan karışımı Nissan Office Pod‘u sergiledi.

Koronavirüs salgını birçok insanı evden çalışmaya itti ve geçen yılın büyük bir bölümünde insanlar evlerde sıkışıp çalışmak zorunda kaldı. Bazı insanlar ise teselliyi yollarda ve doğada buldu. Karavanlar popüler oldu ve karavanla seyahat uzaktan çalışmanın verdiği esneklik ile birlikte eski yıllara göre ciddi oranda arttı. İşte tam bu noktada Nissan2021 Tokyo Auto Salon‘da yeni bir konsept tasarım ile karşımıza çıktı ve mini kamyonet-karavan karışımı Nissan Office Pod‘u sergiledi.

Japon otomobil üreticisi Nissan, iş yerinizi istediğiniz yere götürmenizi sağlayan süper havalı NV350 ofis bölmeli bir karavan tasarladı. Sandalye dahil tüm ofisi karavanın arkasından kaydırılabilme özelliğine sahip olan karavan tipi kamyonet, yola çıkmayı ve doğada olmayı sevenler düşünülerek hazırlandı.

Akıllı telefon uygulaması sayesinde hareket edebilen ofis, kamyonetin içinde veya dışında çalışmayı kolaylaştırıyor. Bu özellik; hava kötüyse ya da dikkat dağıtıcı unsurların olduğu yoğun bir alanda içeride, doğa manzarasının ya da harika dış mekanın olduğu bir yerde dışarıdan çalışılmasına imkan sağlıyor.

https://youtu.be/qSyMUr7cRXg

 

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir