Odea’nın Yatırım Odaklı Podcast’i yayında

Odea’nın Yatırım Odaklı Podcast’i yayında

Yatırım odaklı bankacılık uygulaması “Odea” ile birikimlerini yatırıma dönüştürmek isteyenler için hazırlanan “Yatırım Odaklı Podcast” tüm dijital platformlarda yayımlandı. Güzem Yılmaz Ertem’in moderasyonunda yayımlanan “Yatırım Odaklı Podcast” serisi, her hafta yeni bölümüyle dijital platformlarda yerini alacak.

Ekonomi Gazetecisi Güzem Yılmaz Ertem’in moderasyonunda yayınlanan “Yatırım Odaklı Podcast” serisi, bankacılık dünyasını anlamak ve birikimlerini yatırıma dönüştürmek isteyen dinleyiciler için rehber niteliğinde olmasıyla dikkat çekiyor. “Yatırım Odaklı Podcast” serisinin her bölümünde, konusunda uzman konuklarla, yatırımları ve birikimleri doğru şekilde yönetmek hakkında bilgiler veriliyor. İlk bölümde, Güzem Yılmaz Ertem, Neden yatırım yaparız?” sorusunun cevabını Foder Danışma Kurulu Üyesi ve yatırım uzmanı Attila Köksal’la, ikinci bölümde “Yatırımcı Psikolojisi”ni Tuncay Turşucu’yla, üçüncü bölümde ise “Finansal Refah”ı Meliha Okur ile dinleyicilere sundu. Odağına birikimlerini ve kazandıklarını koruyup, yatırım yapmak için doğru bilgi arayışında olan dinleyicilere en doğru ve net bilgileri sunacak “Yatırım Odaklı Podcast” her hafta yeni bölümüyle dijital platformlarda yerini alacak.

“Yatırım Odaklı Podcast” serisi Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts, Karnaval Radyo, Deezer, Amazon vb. tüm dijital platformlardan dinlenebilecek

Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir