fbpx
Perşembe, 21 Eylül, 2023
spot_img
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

Ozan Kabak’tan, flaş Fatih Terim itirafı!

Geçtiğimiz yıl Galatasaray’da A takıma çıkmasının ardından gösterdiği performansla Avrupa kulüplerini peşine takarak önce Stuttgart’a, ardından da Schalke 04’e transfer olan Ozan Kabak, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gündem değerlendirmelerinde bulunan milli futbolcu, eski antrenörü Fatih Terim hakkında da konuştu.

“AVRUPA HEDEFİM HER ZAMAN VARDI”

“Ben Galatasaray Akademisi’nin bir ürünüyüm. Orada çok iyi bir eğitim aldım, sonra zaten Fatih hoca sağ olsun, beni A takıma çıkardı. Ondan sonra zaten her zaman bir Avrupa hedefim vardı.”

Ozan Kabak'tan flaş Fatih Terim sözleri!

“ALMANYA TÜRKİYE’DEN BİRAZ DAHA FARKLI”

“Almanya Türkiye’den biraz daha farklı, daha sessiz. Başta alışmakta zorlandım ama hayatımın çoğu evde geçiyor, antrenman-ev arasında. En iyi şekilde adapte olmaya çalışıyorum, dil öğreniyorum, kitap okuyorum, film izliyorum. Hayatım böyle geçiyor.”

Ozan Kabak'tan flaş Fatih Terim sözleri!

“ALMANCA ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUM”

“İlk gittiğimde İngilizce iletişim kurmaya çalıştım arkadaşlarımla ama ondan sonra direkt Almanca öğrenmeye başladım. Artık, soyunma odasında olsun, röportajlarda olsun, Almanca konuşmaya çalışıyorum. O dili öğrenmeye çalışıyorum.”

Ozan Kabak'tan flaş Fatih Terim sözleri!

“TAKIMDAKİ TÜRK OYUNCULARI BİRLEŞTİRDİM”

“Ahmed Kutucu ve Suat Serdar’ı önceden tanıyordum. Şu an ben onlara daha çok yardımcı oluyorum çünkü orada 5-6 Türk oyuncuyuz soyunma odasında ve ben onları birleştirdim. Kendi aralarında Almanca konuşuyorlardı, artık hep beraber Türkçe konuşuyoruz.”

Ozan Kabak'tan flaş Fatih Terim sözleri!

“VAN DIJK BANA FORMA GÖNDERDİĞİNDE ÇOK MUTLU OLDUM”

“Bir gün Ömer Bayram’a ‘İdolüm Van Dijk‘ dedim. O da ‘Aa o benim çocukluk arkadaşım, bizim evimize geliyordu’ dedi, inanamadım yani. 2-3 gün sonra bana formasını getirdi. ‘Van Dijk yolladı, çok selamı var. diye. Ben de çok mutlu olmuştum.”

Ozan Kabak'tan flaş Fatih Terim sözleri!

“GALATASARAY ALTYAPISI ÇOK ÖZEL BİR YER”

“Galatasaray Akademisi’ne girdiğinizde orada bir yazı var; ‘Seni buraya getiren yeteneğin, burada tutacak olansa karakterindir’. Her şeyi özetliyor. İyi bir insan, iyi bir vatandaş olmayı öğretiyorlar. Gerçekten Galatasaray altyapısı çok özel bir yer”

Ozan Kabak'tan flaş Fatih Terim sözleri!

“FATİH TERİM HAYATIMIN EN ÖNEMLİ FİGÜRLERİNDEN BİRİ”

“Fatih Terim hayatımın en önemli figürlerinden biri, buralara gelmemdeki en büyük pay sahibi. Bana davranışları olsun, aşıladığı güven olsun, şu an bile gösterdiği şefkat olsun, çok çok saygı duyduğum, önemli biri. Allah başımızdan eksik etmesin.”

Ozan Kabak'tan flaş Fatih Terim sözleri!

“GALATASARAY ASLA PES ETMEZ”

“Belki şu an çok güzel bir hava yok Galatasaray’da ama biz bu zamanları çok gördük, çok geçirdik. Galatasaray, asla pes etmez. 2. yarı umarım Galatasaray için çok iyi geçecek ve yeniden şampiyonluğun en büyük favorisi olmaya devam edecek.”

"Fotomaç"
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_imgspot_imgspot_img
SİZİN İÇİN SEÇİLENLER
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

ÖNE ÇIKANLAR