Promosyon ürünlerde ilk akla gelen isim: Far East International!

Promosyon ürünlerde ilk akla gelen isim: Far East International!

Far East International Tourism Export / Import Limited kimdir? Firmamızı kendilerinden dinleyelim.

Türkiye’de 2000 yılında Promosyon ve VIP hediyelik üzerine kurulan şirketimizin başarılı işlere imza atması ile birlikte 2003 yılında Hong Kong’da “Far East International” isimli 2. şirketimizi kurduk.

Hong Kong’daki ofisimiz ve Çin’de sahip olduğumuz depomuz sayesinde Uzakdoğu’daki tüm üretim ağlarını, gelişen trendleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip edebilme imkânı bulduk. Tüm Dünya üzerinde farklı kurumsal firmalara verdiğimiz hizmetler doğrultusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesi oluşturduk ve ithalat ihracat konusunda profesyonel bir ekibe sahip olduk.

Far East firması olarak en büyük hedefimiz, müşterilerimizin kendilerini daha iyi tanıtabilecekleri ve müşterilerinin evlerinde, masalarında, gündelik hayatlarında sürekli kullanabilecekleri, markalarını unutulmaz kılacak özel Promosyon ve VIP hediyelikler sunarak başarılarını daimi kılmaktır.

Çalıştığımız firmaların önce yıllık “Marketing planlamalarını” ve ihtiyaçlarını öğreniyor, ardından derin araştırmalar yaparak ne tür ürün ve hizmetler sunabileceğimizi kendileriyle paylaşıyoruz. Tercih edilen ürünlerin grafik ve tasarım ekibimizce hazırlanan tasarım ve logo uygulamalı görsellerini üretim öncesinde firma onayına sunuyoruz. Firma onayının ardından gerek kendi bünyemizde gerekse fason üretimlere başlıyor, süreçlerle ilgili de müşterilerimizi bilgilendirmeyi ihmal etmiyoruz.

Far East firması olarak hizmetlerimizi sıralamamız gerekirse;

  • Promosyon ürün üretimi ve tedariki

  • VIP Hediyelik ürün üretimi ve tedariki

  • Araştırma ve yeni ürün seçenekleri sunma

  • Grafik ve tasarım hizmeti

  • Paketleme ve süsleme hizmeti

  • Talep üzerine yurt içi ve yurt dışı gönderi organizasyonları

Nokia, Wella, DHL gibi dünyaca tanınmış birçok firmanın farklı ülkelerdeki şubelerine ürün temin ediyoruz. Promosyon ve VIP hediyelik konusunda her türlü hizmeti kusursuz, zamanında ve uygun maliyetlerle müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sizler de bu hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak, bizlerle tanışmak isterseniz, aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Tel: +90 212 234 67 77
Whatsapp: +90 530 681 71 32
[email protected]
www.fareastint.com.hk

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir