fbpx
Perşembe, 21 Eylül, 2023
spot_img
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

Sıla Gençoğlu hamile mi?

Ahmet Kural ile olaylı bir şekilde ayrılan Sıla’nın yeni aşkı Hazer Amani ile evleneceği iddia edildi.

Hazer Amani’nin bir program projesi vasıtasıyla tanıştığı ve Ocak 2019’dan bu yana birlikte olduğu şarkıcı Sıla ile 2020 yılının ilk günlerinde nikah masasına oturacağı konuşuluyor. Sıla ve Hazer’in evlilik için böylesine acele etme nedenleri ise iddialara göre Sıla’nın hamile olması.

Tanışmalarının birinci yılında 13 Ocak 2020’de nikah masasına oturarak bir ömür boyu sürecek evliliğe ‘evet’ demeye hazırlanan ikili hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Sıla ve Hazer’in evlilik konusunda ellerini bu kadar çabuk tutmasının altında magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre bebek yatıyor.

Yaşadıkları sürpriz aşk ile magazin gündeminden düşmeyen Sıla ve Hazer Amani cephesinden şok bir iddia ortaya atıldı. 2020 yılının ocak ayında nikah masasına oturmaya hazırlandıkları iddia edilen çiftin böylesine acele etmesinin altında hamileliğin yattığı konuşuluyor. 2 Sayfa adlı programda ortaya atılan iddiaya göre şarkıcı Sıla 1,5 aylık hamile ve bu yüzden de ikili Sıla’nın karnı daha da belirginleşmeden nikah masasına oturacaklar.
“TRT”

- Ecomedya Reklam Alanı -spot_imgspot_imgspot_img
SİZİN İÇİN SEÇİLENLER
- Ecomedya Reklam Alanı -spot_img

ÖNE ÇIKANLAR