Sürdürülebilir güzelliğin en önemli destekçileri Türkiye’de

Sürdürülebilir güzelliğin en önemli destekçileri Türkiye’de

Dünyanın ünlü Fransız nutrikozmetik devi Arkopharma’nın cilt güzelliğini içten dışa daha sürdürülebilir bir şekilde desteklemek için ürettiği iki yeni ürünü Türkiye’de. Vücuttaki oksidatif stresi azaltmaya yardımcı Formderm Kolajen ve bitkisel kökenli E vitamini ile cilde elastikiyet kazandıran FormDerm Moisturizer (Nemlendirici) ile uzun süreli cilt gençlik yeniden tanımlanacak.

Yaşlanmayla birlikte azalan cilt hücreleri kolajen üretimini de yavaşlatır. Cilt zamanla incelmeye, kremler yeterli olmamaya, ince çizgiler ve kırışıklıklar artmaya başlar. En iyi bitkisel içerikler ve en yüksek konsantrasyonlarla üretilen FormDerm Kolajen, hücre zarına enerji sağlarken, statik yaş çizgileri ve derin kırışıklıklarla içten savaşır.

 

Cilde oksijen yüklemesi 

FormDerm Tip 1 kolajen peptidlerin düzenli alınması cildi 3 seviyede onarır. Cildin yüzeyinde bulunan epidermis ile derinde bulunan hipodermis arasında bağlantıyı yeniden oluşturur ve  kahverengi deniz yosunu özü sayesinde cildin oksijenlenmesini sağlar. İçeriğindeki  florotaninler sayesinde ise ciltteki esneklik belirgin olarak artar ve nemlenmesi içerden desteklenmiş olur. Düzenli kullanım vücudun yeniden kolajen üretmesini de destekler.

Cildi içerden onaran vegan özlerle…

FormDerm Moisturizer (Nemlendirici), yüzde 100 bitkiseldir ve en yüksek konsantrasyonda GLA (gamma-linolenik asit) içerdiği için, kuru cilt çok kısa zamanda yerini nemli, güçlü ve canlı bir cilde bırakır. Cildi sürdürebilir olarak içten dışa onaran bitkisel omega 6 konsantresi gibi özlerle, Yıldız çiçeği yağı ve Çuha çiçeği yağı gibi doğal kökenli bileşenleri birleştirir. Bitki kökenli E vitamini ile hücrelerin, güneş ışınları, hava kirliliği, toksinler gibi oksidatif stres kaynaklarından korunmasına yardımcı olur. Tamamen vegandır.

Nemlendirici takviyenin içeriğindeki Yıldız çiçeği bir arındırıcıdır. Cilt yaşlanmasına karşı koyar, kuru, elastik olmayan cildi canlandırır ve adeta yeniden yapılandırır. Çuha Çiçeği ise

özellikle cilt yaşlanması ve atopik dermatit vakalarında faydalıdır.

Cildin elastikiyeti dengelenir,  yağ salgılarının düzelir, kırışıklık ve çatlak oluşumu engellenir.

Lokalize kullanım dahi Çuha Çiçeği Yağı’nın nemlendirici etkisini doğrular.

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir