YENİ YIL GECESİ, LEZZET, MÜZİK, EĞLENCE, IZAKA TERRACE İLE BOĞAZ’DA BULUŞUYOR

YENİ YIL GECESİ, LEZZET, MÜZİK, EĞLENCE, IZAKA TERRACE İLE BOĞAZ’DA BULUŞUYOR

Şehrin kalbi Gümüşsuyu’nda yer alan CVK Park BosphorusHotel’in teras katında İstanbul’u panoramik gören boğaz manzarası, her damak tadına hitap eden menüleri, konforlu ve fark yaratan ambiyansı, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile şehrin en gözde yeme – içme adreslerinden IzakaTerrace, 31 Aralık 2021 yılbaşı akşamını, ünlü şef Ali Ronay’ın imzasını taşıyan lezzetler, Hera Aslan ve Zeynep Özyılmazel’in canlı performansları eşliğinde kutlamaya davet ediyor! 

Tarihin zarafetini bugünün ihtişamıyla buluşturan CVK Park BosphorusHotel’in teras katında hizmet veren,yaklaşık 1600 m2likBoğaz manzaralıkonumuyla yerli – yabancı tüm misafirlerine İstanbul’un güzelliğini sonsuz ve benzersiz bir şekilde sergileyen, her damak tadına uygun lezzet anlayışı, ayrıcalıklı hizmet kalitesi ile ilgi çeken IzakaTerrace, heyecanla 2022’e doğru geri sayımın yapıldığı 31 Aralık yılbaşı akşamında da fark yaratıyor.

Ali Ronay’ın Lezzetleri ile IzakaTerrace’da Kusursuz Bir Yılbaşı Ziyafeti…

Gastronomi dünyasının ünlü şefiAli Ronayönderliğinde ve şef Fırat Kılıç’ın yönetiminde hazırlanan IzakaTerrace 2022 yeni yıl menüsü, pandemiden sonra herkesin dışarıda heyecanla beklediği kutlama ziyafetini A’dan Z’ye tüm detayları ile karşılıyor. İstiridye, Kral Yengeç, Istakoz, Karides, Havyar gibi çeşitlerle başlayan deniz mahsullerinin ardından Pancar Fisindjan gibi meze çeşitleri, ünlü şef Ali Ronay imzasını taşıyan Siyah Trüflü ve parmesanl ıFırınlanmış Yer Elması Çorbası, ara sıcaklar, yılbaşı kutlamasının olmazsa olmazı ve şef dokunuşları taşıyan, soğan soubisse, kereviz püresi ile hazırlanan İç Pilav, Brüksel Lahanası eşliğindeki Hindi, IzakaTerrace 2022 yeni yıl menüsünün baş kahramanları…

2022’ye tatlı bir giriş yapmayı sağlayanlar ise yine ünlü şef Ali Ronay ve şef Fırat Kılıç’ın özenle hazırladığı Limon Kreması, Tuile eşliğindeki Taze Orman Meyveleri, PetitFours’lar, Krem Karamel, Çikolatalı Eklerler, Baba au Ruhum tatlısı, Kestaneli Mont Blanc… Şeflerin özenle hazırladığı Yeni Yıl Kurabiyeleri de, hem görsellikleri, hem de lezzetleri ile bu geceyi unutulmaz kılanlardan…

Canlı Performanslar ile IzakaTerrace’ın Boğaz Manzarasına Eşlik Eden Yılbaşı Eğlencesi

Bu ziyafete eşlik eden IzakaTerraceeğlencesi de aynı lezzetler kadar iddialı ve geceyi unutulmaz kılacak kalitede…

31 Aralık gecesi, tam da 2022’ye doğru geri sayım yaparken, geçen seneyi keyifli, yeni seneyi de eğlenceli ve mutlu bir şekilde karşılamak için her biri kendi repertuarları ve canlı performansları ile ses getiren 2 önemli isim IzakaTerrace sahnesinde yer alıyor; Hera Aslanve Zeynep Özyılmazel

İlk olarak sahneye çıkan Hera Aslan, dünden bugüne en sevilen, kendine has üslubu ile yerli ve yabancı akustik repertuvarını seslendirirken, hem performansı, hem de tarzıyla, her sahnesinde alkış alan Zeynep Özyılmazel, yılbaşı gecesine özel hazırladığı repertuarı ile bu kusursuz akşamı taçlandırıyor.

Sadece Bar ve DJ Kutlaması Arayanlara…

IzakaTerrace, yılbaşı gecesini ziyafet sofrasına alternatif arayanları da unutmuyor! Bar bölümüne özel, yine ünlü şef Ali Ronay imzalı hazırladığı menüsü ve eğlencesi ile 2022 için kusursuz bir başlangıç ve kutlama sunuyor. Bu kutlama için IzakaTerrace bar tarafı saat 20.00’da kapılarını açıyor.

Deniz mahsulleri barda da eksik olmazken, SushiOmakaseIzaka ve mezeler de bu keyfe eşlik ediyor. IzakaTerracebar kokteyllerine kusursuz bir şekilde eşlik eden Fırında Kestane, Karides Popcorn, Pekin Ördeği Roll da menü de kendini gösteriyor. Çeşitlilik güzeldir; hele ki yepyeni bir yıla yepyeni niyetlerle girerken; Fındık Lahmacun, PizzetteMargherita, Kuzu Çöp Şiş,Dana Anticucho Karides,FoieGras’nın ardından Trüflü Patates Püresi eşliğindeki Dana Madalyon Kuşkonmaz, MisoMarineli Siyah Morina, Çıtır Ördek geliyor.

Barda da tatlısız olmaz; IzakaTerrace 2022 yeni yıl bar menüsünün en tatlıları, Çikolatalı Ekler, Kestaneli Mont Blanc, Baba auRhum… Ünlü şef Ali Ronay imzasını taşıyan IzakaTerrace 2022 yeni yıl bar menüsüne performansıyla geceyi hareketlendirecek olan ve dans ettirme garantili DjQueto eşlik ediyor.

IzakaTerrace Yılbaşı Kutlamasında Siz de, Çocuklar da Eğlensin…

İster bar tarafı, isterseniz de restoran alanı; IzakaTerraceyılbaşı gecesini çocuklarıyla geçirmek isteyenleri de unutmuyor ve bu konuda büyük konfor sunuyor. Pandemide yılbaşını evde kutladık, şimdi dışarıda hasret duyduğumuz kutlamanın tam zamanı ama çocuk ne olacak diyenler için IzakaTerrace, 12 yaşa kadar minik misafirler için deCVK Park Bosphorus Hotel içindeki“Mini Park Club” ile hem onların doyasıya eğleneceği, hem de sizin aklınız kalmadan onlarla güvende yeni bir yıla adım atacağınız geceyi sağlıyor.

Pandeminin ve son yılların yorgunluğunu, ünlü şef Ali Ronay imzalı lezzetler, ünlü sanatçıların sahne aldığı kaliteli eğlence eşliğinde geride bırakmak istiyorsanız, IzakaTerrace’taki yerinizi şimdiden rezerve ettirmeyin unutmayın

-Bulten360-

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir