YEŞİL IŞIKTAN GELEN SAĞLIK: EMERALD LAZER

YEŞİL IŞIKTAN GELEN SAĞLIK: EMERALD LAZER

Sağlıklı bir yaşam tarzı ve formda bir vücut, modern yaşamın vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Gelişen teknoloji ile birlikte en iyi sonucu elde etmek isteyen kişiler; Dünya’nın FDA onayına sahip tek bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi olan yeşil ışık ‘Emerald Lazer’e yöneliyor. 

Türkiye’de ilk kez uygulanacak olan son derece etkili ve yenilikçi bir zayıflama lazer teknolojisi uygulaması ile dikkatleri üzerine çeken Dermatolog Dr. Öykü Çelen; alanının çok ötesinde, zihinsel ve fiziksel sağlığa faydalar sağlayan Emerald Lazer işleminin faydalarına dikkat çekiyor.

Bölgesel İncelme&Selülit Tedavisi Sorunları Ortadan Kalkıyor!

 

Yaz mevsimi kapıda ve herkes, plajlarda veya açık havada güzel zaman geçirmeyi hayal ediyor. Ancak, incelme ve selülit gibi cilt problemleri yaz keyfini gölgeleyebiliyor. Bu nedenle, cerrahi olmayan popüler yağ kaybı tedavilerine tercihlerde artış görülüyor. Birçok yöntem denemiş fakat sonuç alamamış kişiler için son derece etkili bir zayıflatıcı lazer teknolojisi sunan Dermatolog Dr. Öykü Çelen, Türkiye’de ilk kez kendi kliniğinde uyguladığı Emerald Lazer uygulaması ile 5-15 cm’ye kadar incelme sağlandığının altını çiziyor.

Çelen: ‘Emerald Yeşil Işık Teknolojisi, 532 nm diod lazer ışınları ile etkili olan bir bölgesel inceltme ve selülit tedavi sistemi. En önemli özelliği, yağ hücrelerini öldürmeden, küçülterek inceltme sağlaması. Bu sayede vücudun dengesini bozmuyor ve fazlalıkların oluşmasının önüne geçiyor. Ayrıca bu uygulama, hücre içi enerji sistemini uyararak, vücutta enflamasyonu azaltır; yani vücutta genel bir iyilik hali sağlar. Ayrıca FDA onayına sahip dünyadaki tek bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi lazer cihazı. Uygulama, bilimsel olarak onaylanmış, hiçbir yan etkisi olmayan bir sistem. En güzel yanlarından biri ağrısız ve acısız olması. Hastalar aynı gün içinde sosyal hayatlarına kaldıkları yerden devam edebiliyorlar. Ortalama haftada 1 ya da 2; toplam 8 ila 12 seans sonrasında; uygulamanın sonuçlarını alıyoruz ve 5-15 cm’ye kadar incelme gözlemledik. Son teknoloji bir ürünün ilk kez kliniğimizde olması bizim için ayrı bir mutluluk.’ ifadelerini kullandı.

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir