Yılbaşı Sofralarının Vazgeçilmezi Hindi Lezzeti, PınarOnline Farkıyla Kapınıza Geliyor

Yılbaşı Sofralarının Vazgeçilmezi Hindi Lezzeti, PınarOnline Farkıyla Kapınıza Geliyor

Pratik ve avantajlı alışveriş deneyimi sunan PınarOnline, yeni yılı coşkuyla karşıladığımız sofraların vazgeçilmez lezzeti olan hindiyi, bütün ve yarım seçeneğiyle satışa çıkardı.

Yeni yıla özel olarak marine edilmiş Pınar Kasap Baharatlı Hindi Fileto Kuşbaşı ve hardal lezzetinin öne çıkacağı Pınar Kasap Hardallı Hindi Fileto Kuşbaşı’nı pratik, avantajlı ve güvenli bir şekilde sofralarınıza kavuşturuyor.

Marine hindi fiyatları 84,90 TL’den başlarken bütün hindi 599,90 TL’den, yarım hindi de 299,90 TL’den satışa çıkıyor.

Hem lezzetli hem de sağlıklı bir öğün olarak değerlendirilebilen marine hindileriyle PınarOnline, yenilik ve lezzetten vazgeçmeyen üretim anlayışıyla protein kaynağı hindi etini ulaşılabilir hale getiriyor.

PınarOnline, farklı hindi tarifleri ve hindi eti pişirmenin püf noktalarını, mutfağın yardımcısı Pınar Chef’te tüketicilere sunuyor.

PınarOnline, Pınar’ın et, süt, su ve içecek ürün gruplarının yanı sıra özel olarak üretilen Pınar Kasap ve Pınar Box ile Pınar Select kategorisinde tamamlayıcı markaların da bulunduğu 550’den fazla ürünü tüketicilerine ulaştırıyor. PınarOnline, İstanbul, İzmir ve Ankara’da kurye ile teslimat hizmeti verirken diğer şehirlere kargo hizmeti sunuyor.

 

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir