YORGUN BİR AKŞAMIN SABAHINDA GÜNÜ ZİNDE KARŞILAYIN

YORGUN BİR AKŞAMIN SABAHINDA GÜNÜ ZİNDE KARŞILAYIN

Best Pharma’nın ürün gamında yer alan, zengin içeriğiyle günü zinde karşılamanıza destek olacak olan Hydromax ile zinde uyanacak, tüm günü daha verimli geçireceksiniz.  

Sabah önemli bir toplantınız var ama akşam da gitmek zorunda olduğunuz bir davet…

Keyifli geçen bir akşamın sabahında kendinizi zinde hissetmeniz için Hydromax’ı başucunuzdan eksik etmeyeceksiniz.

Kalsiyum, magnezyum, sodyum, çinko, fosfor, klorür ve multivitamin içeren Hydromax ile artık sabahlar daha zinde, daha enerjik ve daha verimli…

 “Sağlığınız bizim için her şeyden önemli!”

2017 yılında, “Sağlığınız bizim için her şeyden önemli” mottosuyla yola çıkan Best Pharma, güvenilirliği, insan sağlığına verdiği büyük önem ve doğaya duyduğu saygıyla ürettiği yüksek kaliteli gıda takviyeleriyle sektörde önemli bir konuma geldi.

Almanya ve ABD’den ithal ettiği yüksek kaliteli ham maddelerle ürettiği gıda takviyelerinde, önceliğini insan sağlığı ve güvenilirlik olarak belirleyen Best Pharma, ürünlerinin yan etkilerinin olmadığını vurgularken; sağlık problemi olmayan bireylerin rahatlıkla kullanabileceğini, herhangi bir sağlık problemi yaşayan bireylerin ise doktor kontrolünde ürünleri kullanmaları gerektiğinin altını çiziyor.

Best Pharma’nın uzman kadrosunun yaptığı AR-GE çalışmaları neticesinde üretilen gıda takviyelerinin, beden sağlığına olan etkilerinin neticesinde, kişilerde pozitif enerjiye de önemli etkisi olduğu gözlemlendi.

Best Pharma yetkilileri, günlük beslenme ile yeterli miktarda vitamin, mineral ve besin değerlerini karşılamanın mümkün olmadığı süreçlerde devreye giren gıda takviyelerinin önemine dikkat çekiyor. BST Supplement markalı ürünlerinin marka değerinin, sağlık ve güvenilirlikle birlikte önemli olduğunu vurguluyorlar.

 

Best Pharma, gıda takviyesi kullanıcılarını, kaliteli içerik kullanımına dikkat etmeleri ve güvenilir satış kanallarından temin etmeleri konusunda uyarıyor. İnsan sağlığını ön planda tutan ve kaliteli hammaddelerle üretim yapan şirket, tüm ürün gamının güvenle tüketilebileceğini belirtiyor.

Best Pharma’nın BST Supplement ürünleri, eczanelerde ve supplementdoktoru.com’da satışa sunulmaktadır.

Şurada paylaş:

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir